שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> ספורט כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ספורט כללי
 

רולר בליידס לילדים


דמיטרי
 
 

 

אחת המתנות הטובות ביותר שהורים יכולים לעשות לילד זה לקנות לו רולר בליידס. רולר בליידס לילדים זה גם דרך לפתח אצלם קואורדינציה ואהבה לספורט כבר מגיל צעיר! להחליק עם חברים, עם הורים או סתם לנסוע לבד זאת דרך מצוינת לגוון את הפנאי אצל ילדים בעידן שאנחנו חיים בו. רולר בליידס כמתנה ליום הולדת זה הוא גם פתרון מושלם עבור ההורים שכל שנה נימבים בפני שאלה לא קלה – מה לקנות לילד השנה? המתנה מושלמת – גם להוציא את הילד מהבית וגם הוצאות כספיות בתווח ה-700 ש"ח! במאמר נעמוד על דרך בה בוחרים רולר בליידס לילד.

אני אגיד את זה כבר כאן, אחת החששות הכי גודלות כאשר מדובר בקניה של הלבשה לילדים, זאת העובדה שהם גדלים מאוד מהר. מאחר ורלר בליידס גם באה במידות שונות, הרבה מאוד הורים חוששים שהם יספיקו לילד לתקופה מאוד קצרה ואז יצטרכו לקנות רולר בליידס חדשים. הדבר אינו נכון. כל הדגמי רולר בליידס לילדים הם מתכווננים למספר מידות, בדרך כלל בין 3 ל-5 מידות. בעזרת לחיצה קטנה , מגף הרולר בליידס מתארך ומתקבץ לפי הצורך של העונד. עובדה קטנה זו מקלה על הרבה מאוד הורים לעשות את הבחירה האם לקנות רולר בליידס או לא, הרי עכשיו מדובר במתנה שהולכת לשרת את הילד לאורך זמן! ולא כמו משחק מחשב יקבל שימוש מועט ויזרק בפינה הרחוקה.

רצוי מאוד, לבחור את הרולר בליידס בחנות מקצועית שתמחה ברולר בלידס. אין צורך לחשוש להזמין את הרולר אפילו מהאינטרנט, מאחר וכמו שהסברנו לפני כן, אין בעיה של מדידת הדגם. אנו מאוד ממליצים שלא לרכוש את רולר הבליידס הראשונים מחנויות צעצועים, למרות שמחירם יכול להיות מאוד מפתה, מאשר בחנות המקצועית. יש מאמר טוב מאוד שמדבר בנושא, לכן אני לא אפרט עליו כאן, אך בגדול: חנויות צעצועים מתעסקים עם רולר בליידס באיכות לא מספקת ואפילו פוגעת בחוויה של החלקה על רולר בליידס, מה שלעיתים קרובות מביא לכך, שהילדים לא ממשיכים בפעילות ספורטיבית על רולר בליידס, ומזניחים את התחביב אחרי תקופה מאוד קצרה. לכן אם אתם לא רוצים לזרוק את הכסף לפח, מומלץ מאוד לקבל יעוץ מקצועי מחנויות שעוסקות בתחום בצורה מעמיקה ומקצועית.

כאשר מדובר בחוויות ראשונות, אי אפשר להתעלם מבטיחות. בעת רכישת הרולר בליידס, קריטי לרכוש גם הגנה, על מנת שילדיכם לא אפצע בצעדיו הראשונים בהחלקה. ציוד מיגון הדרוש הוא: מגני ברכיים, מגני מרפקים, מגני שורש כף היד וקסדה. ציוד מיגון עולה בסביבות ה-300 ש"ח עבור כל הפריטים הנ"ל.

לימוד על רולר בליידס זה נושא בפני עצמו, שלא נרחיב עליו כאן, אבל ניתן קישור למאמר אחר שמתעסק בנושא.

אני מקווה שנתתי לכם רקע מאוד כללי על המתנה המושלנת לילד – רולר בליידס.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

אורח אומר :
קלעת בול! תודה רבה    27/12/2012


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה