שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> ספורט כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ספורט כללי
 

תרמילים לטיול


רועי ילון

Magniv

 
 

תרמילים לטיול

 

אין אנשים אשר אינם אוהבים לטייל וכל טיול הינו מתאים לכל גיל. צעירים רבים לאחר צבא יוצאים לטיול הגדול אשר מסמל עבורם את ההפרדה בין תקופת הצבא השוחקת לעידן שלאחריו. הם רוצים לראות עולם ולטעום טעמים אחרים לפני שמתחילים בשלב של הלימודים לקראת התמסדות. מומחים לנושא רואים בטיולים אלו את השלמת הבגרות שנקטעה בעם הגיוס לצבא. מטיילים אלו נקראים תרמילאים וחנויות ואתרים שונים מוכרים ציוד לטיולים אלו שכולל: תרמילים מסוגים שונים שמיועדים לטיולים ארוכים.

 

ציוד רב למטייל

 

תרמיל לטיול הינו תרמיל גדול אשר יכול להכיל ציוד רב שמספיק לכל מטייל לשהייה ארוכה מחוץ לבית. יש סוגי תרמילים שונים אשר נבדלים זה מזה בנפח, בגודל, בסוג הבד ועוד. תרמיל טוב ישרת את בעליו בצורה מצוינת, וניתן לומר, שתרמיל מוצלח יסייע לתרמילאי לעבור את הטיול בצורה טובה מאוד. יש חשיבות למדידת התרמיל ובעת שמניחים אותו על הגב יש צורך לבדוק את מידת התאמתו לבעליו. תרמיל שאינו יושב טוב בעת המדידה יגרום לבעיות גב ולאי נוחות רבה בתנאי שטח.

 

תנאי שטח קשים

 

צריך לזכור, שהטיול נערך לתקופות ארוכות, יחסית, שתהיה במהלכן שהייה רבה מאוד בתנאי שטח קשים. טרקים ארוכים רבים נערכים במקומות גבוהים ולא אחת הולכים בתוך שלג, ויש צורך להתאים את התרמיל לסוג הטרק. אין טעם להכביד על הגוף בעת טרק קשה שנערך במשך מספר ימים. לכן, בחנויות השונות נמכרים תרמילים שונים שמותאמים לטיולים מסגנונות שונים. התרמיל הוא האביזר החשוב ביותר למטייל להוציא, אולי, שק השינה שחייב להיות עשוי מחומרים מיוחדים שמגנים מקור ורטיבות.

 

רכישה מוצלחת

 

מומלץ לרכוש תיק לטיול בחנות בעלת מוניטין אשר מוכרת ציוד איכותי למטיילים ולאנשים אחרים. יש חשיבות רבה לייעוץ נכון בכל מה שנוגע לתרמילים, בגלל הצורך בהתאמת התרמיל המתאים ביותר לכל אחד. באתרים וחנויות גדולות יש מבחר גדול של תרמילים מסוגים שונים, וככל שהמבחר גדול יותר כן יש אפשרות ריאלית למצוא את התרמיל המתאים ביותר. מומחים רבים ממליצים לבדוק בשלושה תרמילים מועדפים אשר אחד מהם יהיה זה שייבחר לבסוף.

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה