שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> פילאטיס
הוסף עכשיו מאמר למדור :
פילאטיס
 

מאמן כושר פרטי לאימון הטוב ביותר


מיכל ז

מיכל ז

 
 

בתקופה הנוכחית הרבה אנשים סובלים מכולסטרול גבוה ועודף משקל גבוה עוד יותר. הרבה מדינות מוציאות פרסומים ומחקרים על כך, מנסות להגביר מודעות בקרב האזרחים לגבי מחלת ההשמנה ומנסות לעודד אורח חיים בריא שמשלב תזונה נכונה וכושר גופני.

ישנם אנשים שלא מתייחסים לכל הפרסומים והמחקרים האלו, אבל מצד שני יש רבים שמנסים לנהל אורח חיים יותר בריא ולכן הם הולכים אל מכוני כושר ומשתתפים בסוגים שונים של חוגי ספורט, כמו פילאטיס מכשירים או אירובי או ספינינג. אנשים ברי מזל יכולים להרשות לעצמם לשכור מאמן כושר אישי, שמכין להם תוכנית אימון שמותאמת להם והוא עוזר להם להתעמל בבית של המתעמלים עצמם.

בין שיטות האימון האהובות ביותר ישנו פילאטיס מכשירים. פילאטיס היא שיטת אימון כה אהובה, בעיקר בקרב נשים (יש רישום גבוה מאוד של נשים לאימוני פילאטיס), משום שהיא מתבצעת באופן רגוע מאוד, והיא לא דורשת אנרגיה רבה, לעומת אימון אינטנסיבי יותר כמו אירובי או ספינינג. פילאטיס עוזר להאריך ולחזק את השרירים, ולכן כל האימון מתמקד בביצוע מתיחות שונות, שאיש לא ימצא עצמו עושה אותן ביום רגיל, וניסיון להרגיל את שרירי הגוף להיות בתנוחות האלה.

פילאטיס הפך לשיטת אימון נפוצה לפני מספר שנים, ומאז הוא התפתח כל כך ואפשר למצוא הרבה מקומות שמציעים את האימון כחוג שמתקיים על בסיס קבוע. אימון פילאטיס יכול להתבצע ללא מכשירים ואפשר לעשות את האימון עם מכשירים- לשיטה זו קוראים פילאטיס מכשירים. מי שהולך בפעם הראשונה שלו לאימון, כדאי שיעשה פילאטיס מכשירים, מפני שביצוע המתיחות עם המכשירים תקל עליו לבצע אותן.

במידה ומחליטים להיעזר בשירותיו של מאמן כושר פרטי אפשר לסמוך עליו שתוכנית האימונים שהוא בונה היא הכי טובה. מאמן כושר פרטי יעזור למתאמן להגיע לרמת הכושר אותה הוא רוצה וכך לקבל את הגוף שהמתאמן מעוניין בו באופן הטוב ביותר, והוא גם יכול להציע מגוון שיטות לעשות זאת.

בין אם מתאמנים עם מאמן כושר פרטי או לבד או בקבוצות- הדבר החשוב ביותר הוא לשלב אימון לחיזוק השרירים לבין אימון שעובד על סיבולת לב ריאה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה