שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> פילאטיס
הוסף עכשיו מאמר למדור :
פילאטיס
 

פילאטיס מכשירים אימון לגברים


מעיין זלי

מעיין זלי

 
 

רוב האנשים חושבים כי שיעור פילאטיס מבצעות אותו רק נשים ולא גברים אך המציאות שונה האימון משלב בו רצף מאוד גדול של תרגילים שאותם עושים על גבי מזרן או שמבצעים אימון של פילאטיס מכשירים שאותו מבצעים עם מכשירים מיוחדים שהם מתאימים לכך כאשר מבצעים אימון זה של פילאטיס מכשירים לגברים מתאימים את המכשירים במיוחד שיתאימו לגברים כיון שהם אילו אשר עושים את האימון של פילאטיס.

שיעור של אימון פילאטיס אשר מבצעים עם מאמן כושר פרטי מבוסס על עקרונות של שיטת האימון של פילאטיס זאת אומר שבכל תרגיל אשר מבצעים דואגים לשלב בין דינאמיות של עבודות הגוף ומתרכזים באיכות של התנועות. ישנם עקרונות שונים שניתן בזכותן לראות שהאימון של פילאטיס או של פילאטיס מכשירים אשר מבצעים לבד או עם מאמן כושר פרטי יתבצע על הצד הטוב ביותר.

שיעור אימון של פילאטיס מכשירים הינו מבוסס על מספר שיטות אשר הם יתבטאו כמעט בכל תרגיל וישלבו ביחד דינאמיות של עבודת הגוף עם ריכוז באיכות של התנועה שנדרש בה נדרש ריכוז מאוד מאוד גבוה בעת אימון של פילאטיס או של פילאטיס מכשירים אשר מתבצע עם מאמן כושר פרטי.כאשר ישנן עקרונות שיאפשרו לבצע אימון איכותי של בניית השריר ופיתוחו ניתן ליצור גוף מעוצב וחטוב ללא מאמץ וללא אימון קשה ניתן אפילו לראות כי אימון של פילאטיס עם מאמן כושר פרטי יתבצע בהנאה.

וניתן אפילו בהנאה גדולה לעשות זאת בעזרת ביצוע של אימון פילאטיס עם מאמן כושר פרטי אשר הוא נותן את המוטיבציה להתאמן וגם לדאוג כי תעשו נכון את התרגילים ובכך לא תפגעו בעצמכם בעת האימון. אימון של פילאטיס או של פילאטיס מכשירים תורם רבות לגוף כיוון שהוא משפר באופן ניכר את היציבות של הגוף, הגמישות, שיווי משקל, קואורדינציה, נשימה נכונה וטובה ועוד לכן ניתן לראות כי אימון זה תורם רבות לגוף בשגרת החיים.

ניתן לראות כי אימון של פילאטיס או פילאטיס מכשירים מתאים לנשים ולגברים כאחד בעת עשיית אימון זה שהוא קל אנו תורמים המון לגוף שלנו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה