שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> פילאטיס
הוסף עכשיו מאמר למדור :
פילאטיס
 

פילאטיס מכשירים גם לעצלנים


מיכל ז

מיכל ז

 
 

יש דברים בחיים שאנו לא שולטים בהם, אבל הבריאות שלנו היא תוצאה כמעט ישירה של אורח החיים שלנו. ניהול אורח חיים נכון כרוך בספורט ותזונה נכונה ושני אלו יוצרים שילוב מנצח לכל אחד שמעוניין להאריך שנים ולחיות את החיים הטובים. הרבה אנשים מודעים לחשיבות שיש לספורט על הבריאות שלנו ולכן יש כל כך הרבה חוגים פרטיים ומכוני כושר בארץ ובכל העולם שקוראים לכולנו לבוא ולהתעמל. פילאטיס הוא אחד האימונים הכי נפוצים והוא סחף את כל העולם המערבי כמו סופה בערך מתחילת העשור הקודם.

מה זה פילאטיס ואיך הוא יעזור לשמור על אורך חיים בריא?

פילאטיס הוא אימון שעוזר לשפר את תפקוד הגוף ואת היציבה כאשר המטרה שלו היא להקל על הגוף בעת ביצוע פעולות יומיומיות פשוטות במאמץ מזערי כך שהגוף לא יישחק. במהלך האימון מבצעים סדרה של תרגילים שעובדים על השרירים ומרגילים את הגוף להשתמש בשרירים המתאימים לכל תרגיל. האימון עוזר להשיג מרווח תנועה יותר רחב לכל אורך עמוד השדרה ובמפרקים וכך מונעים לחץ שעלול להיווצר על החוליות והמפרקים בגלל תנועות שמצבעים לא טוב.

הייחודיות של אימון פילאטיס היא שהאימון מתבצע תוך הפעלת כוח גדול בכמות מועטה של חזרות.

כל החוגים שאפשר למצוא מאפשרים למתאמנים לעשות פילאטיס מכשירים או ללא מכשירים. בזכות המכשירים, אימון פילאטיס מכשירים עוזר ביצוע מדויק וטוב יותר של התרגילים ולכן הוא מתאים בייחוד למי שעדיין לא שולט היטב בשרירים המייצבים.

כעבור תקופה מסוימת הגוף מתחיל לקבל שליטה הרבה יותר טובה על השרירים המייצבים והמתאמן יכול לבחור אם להמשיך לעשות פילאטיס מכשירים או לעלות שלב ולעשות את האימון ללא עזרת המכשירים.

האם פילאטיס בלבד יכול לעזור לנו להיות בריאים יותר?

פילאטיס הוא בין השיטות הכי טובות לחיזוק הגוף ולקבלת תחושה של שליטה מלאה בשרירים. עם מכשירים או בלי, האימון עוזר בצורה הכי טובה לעצב ולחטב את הגוף, אבל אם רוצים לקבל את התוצאות הטובות ביותר חשוב גם לשרוף שומנים וזאת ניתן לעשות על ידי ריצה ספינינג וכדומה. כדי לדעת את הדרך הטובה ביותר לשלב בין השניים אפשר להתייעץ עם מאמן כושר פרטי שגם יכול לעזור לאורך כל האימון.

במידה ולוקחים מאמן כושר פרטי הוא יכול להכין תוכנית אימון קבועה וגם ליצור תפריט לתזונה טובה יותר.

בין אם לוקחים מאמן כושר פרטי או לא, תמצאו זמן להתעמל ותיהנו מחיים טובים יותר!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה