שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> פילאטיס
הוסף עכשיו מאמר למדור :
פילאטיס
 

פילאטיס מכשירים לאימון נעים


מעיין זלי

מעיין זלי

 
 

קיים אימון של פעילות גופנית שהיא מאוד ידידותית אימון זה קל ומתאים לגילאים שונים מדובר על פילאטיס. פעילות של פילאטיס למרות שאימון זה קל ומהנה הוא תורם המון לחיזוק הגוף והשרירים לכן העניין של פילאטיס תפס תאוצה חזקה בכל רחבי הארץ יש פילאטיס בתל אביב, פילאטיס בעפולה, פילאטיס ברמת גן, פילאטיס בבאר שבע וכדומה.

שיטת אימון פילאטיס יש עקרונות שונים ניתן לבצע זאת בחוג, אצל פילאטיס בתל אביב.

•           צריך לשמור ולהקפיד על נשימה נכונה – זהו עיקרון מאוד חשוב ומרכזי בכל תנועה ותנועה אשר עושים בחוג של פילאטיס מאוד חשוב לשמור על נשימה נכונה ותקינה.

•           ישנה חשיבות גדולה לשמור על ריכוז – קיימת חשיבות עצומה לשמור על ריכוז בעת ביצוע של פילאטיס בתל אביב על מנת לשמור על תשומת לב מלאה לתנוחה ולמתח של הגוף.

•           כדאי להקפיד לשמור על רצף התנועה – בזמן שעושים אימון של פילאטיס וגם של פילאטיס מכשירים.

•           שליטה ודיוק – יש להקפיד לשמור על שליטה מלאה ולעשות את התרגילים של פילאטיס מכשירים בצורה המדויקת ביותר שניתן.

•           יש דגש על מרכז הגוף – שרירי הליבה שרירים אילו הם השרירים המרכזיים של הגוף והם משמשים עוגן של הגוף ובכך נותנים לו יציבות בעת ביצוע של פיאטיס או של פילאטיס מכשירים.

נשאלת השאלה כמובן, היות ופילאטיס זאת התעמלות למי מתאים לעשות פילאטיס למי מתאים לעשות פילאטיס מכשירים, הרי יש מגוון רחב של חוגים של פילאטיס בתל אביב. הרבה אנשים יופתעו לגלות כי השיטה מתאימה לכולם כיוון שרוב התרגילים אשר עושים הם נעשים בשכיבה ובצורה הכי מדוייקת שיש. פילאטיס וגם פילאטיס מכשירים, מתאימה לכל גיל וגיל לנשים וגברים כאחד. השיטה מאוד מתאימה למי שסובל מפציעות גופניות ולמי אשר קשה לו לבצע אימון מהיר ומתיש ואפילו קופצני. בעת אימון פילאטיס בתל אביב או בכל מקום אחר בארץ כמובן יש סיכוי נמוך ביותר או אפילו בכלל לא להיפצע ברגע שעושים את האימון.

אפשר להבחין כי שיטת אימון של פילאטיס מכשירים הינה מתאימה לכולם החל מצעירים ועד למבוגרים אימון זה מתאימה לאנשים אשר יש להם פציעות וגם כמובן לאנשים אשר הינם בריאים לחלוטין.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה