שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> פילאטיס
הוסף עכשיו מאמר למדור :
פילאטיס
 
חושבים על לימודים ולא ממש יודעים מה? בא לכם להיכנס לתחום מרתק ואתם לא יודעים איזה? אוהבים ספורט, תנועה וחולמים על קריירה מתגמלת בתחום הזה? בואו להכיר מקרוב את עולם הפילאטיס המתגמל והמיוחד. תחום הפילאטיס הוא תחום ייחודי שמשלב בין ספורט ונפש. הוא מאפשר לאנשים שמעולם לא תרגלו יוגה או כל סוג אחר של פעילות גופנית להכיר את גופם מקרוב, לשפר את ביצועיו וליהנות מרגיעה אמתית. פילאטיס הוא ספורט ייחודי שכל אחד יכול לעשות, והתוצאות נראות בשטח מהר למדי.
המשך קריאה
רבים אינם יודעים מה ההבדל בין פילאטיס מכשירים לבין תרגילי פילאטיס הנעשים על מזרון. הם מעוניינים להירשם אל שיעורי הפילאטיס משום ששמעו על היתרונות הרבים של השיטה, אך הם אינם יודעים מהי הבחירה הנכונה והמתאימה ביותר בעבורם ולא מעוניינים לזרוק את כספם לריק.
המשך קריאה
ג'וזף פילאטיס הוא האיש שהמציא את השיטה הגאונית לחיזוק השליטה בשרירי הגוף. מאז שהומצאה השיטה, אימון פילאטיס הפך לפופולארי בארץ ובכל העולם ובעזרת מספר מכשירים אפשר להפוך מחסרי צורה לחטובים ומושכים.
המשך קריאה
 ברגע אתם צריכים לרדת במשקל או לשמור על גוף בריא וכושר אתם צריכים לעשות זאת בקלות בזכות ביצוע של אימון של פילאטיס או של פילאטיס מכשירים ברור כי חשוב לעשות זאת בסטודיו או בחדר כושר כיוון שבבית בדרך כלל לא מקפידים לבצע אימון תמידי
המשך קריאה
כאשר אתם מרגישים נפוחים ואתם יודעים שניתן לשפר זאת תלכו לעשות אימון קל ומהנה אשר בעזרתו ניתן בקלות רבה לעצב ולחטב את גופכם וגם כמובן לשמור על בריאות תקינה.
המשך קריאה
כשאת בהריון או אחרי לידה או כשאתה סובל מפציעה ואולי אפילו צריך לניתוח. אפשר לטפל בכל בעיות אילו ולחיזוקו של הגוף וגם השרירים בצורה משמעותית בעזרת אימון קל ובטוח של פילאטיס או של פילאטיס מכשירים.
המשך קריאה
כאשר אתם רוצים לבצע אימון שהוא יהיה קל לגופכם אבל יתרום לו המון עליכם לבצע אימון של פילאטיס או של פילאטיס מכשירים אם תעשו את האימון עם מאמן כושר פרטי אתם יכולים לדעת בוודאות כי אתם מבצעים את האימון כמו שצריך מבלי לפגוע בגופכם.
המשך קריאה
כאשר אתם מעוניינים לשמור על לחיות נכון עם אורח חיים בריא אתם צריכים לשם כך לקחת מאמן כושר פרטי אשר הוא זה שיחדיר בכם את המוטיבציה להתאמן כיוון שרוב האנשים מטבעם הם עצלנים
המשך קריאה
אפשר להבחין כי האימון פילאטיס נעשה נפוץ בתקופה האחרונה בקרב גברים כיוון שהם הבינו כי אימון זה תורם רבות לגופם היות והאימון מחזק את הגוף, מפתח גמישות, וגורם ליציבה נכונה וטובה.
המשך קריאה
ניתן להבחין כי בזמן האחרון ישנה תאוצה במספר האנשים אשר הולכים לחוג של פילאטיס או של פילאטיס מכשירים לאימון זה יש יתרון ענקי. האימון עצמו מאוד קל ואינו דורש מאמץ אבל נותן תוצאות טובות של חיזוק שרירים, אימון הגוף ועוד. השיטה של פילאטיס מתאימה כמעט לכל אחד ואחד כמעט בכל גיל וגיל.
המשך קריאה
1-10 מתוך 13 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה