שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> שחיה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
שחיה
 
אז למה באמת אנחנו צריכים שנגן MP3 שלנו יהיה עמיד במים? מה ההבדלים בינו לבין נגן MP3 רגיל שאינו עמיד למים. להלן פירוט 7 נקודות ליתרונות בשימוש של נגן לשחייה עמיד במים.
המשך קריאה
מחפשים פתרון התעמלות נוח, מהנה ובריא? התעמלות במים או שחייה טיפולית הן התשובה. אם אתם עדיין לא מכירים את התחום או משלבים לימוד שחייה בתכנית האימון שלכם, הגיע הזמן לעשות זאת.
המשך קריאה
מכשיר רב ערך להצלת חיי אדם - המתבסס על טכנולוגיה של אויר המעלה את הנתון בסכנת חיים או השוהה העלול להכנס לזרמי מים ולגלים או הנתון בסחרחורת או עיפות פיזית.המכשיר פותח לאחר שיחות עם אנשים הנכנסים למים ועברו חווית "סמי טביעה" או היו בסמוך לאדם טובע.לאחר הבנת הארועים והתמודדות בסוגיית טביעה הומצא המכשיר שיפחית או יבטל את כמות הטובעים שעומדת על 60 טובעים מדי שנה או בסביבות 4500 טובעים במשך חיי המדינה.המכשיר מוגן בהגנת רישום מס 219237.ויוצא לשוק הרוחצים בבריכה והים ביולי 2013 בתחילת עונת הרחצה והשחיה ומטרתו להציל אנשים בסביבת הרחצה ולתת לשוחה בטחון שיש לו כלי עזר ממדרגה ראשונה .אמנם לוקח דור עד שטכנולוגיה מפעפעת אל הציבור אבל מוטב דור שלם שיעבור עד לנצחון הרוח על החומר ובסוף החומר יקבל את רוח המאבק.    
המשך קריאה
1-3 מתוך 3

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה