שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> יחסי עובד מעביד
הוסף עכשיו מאמר למדור :
יחסי עובד מעביד
 
כל מגייס חייב לדעת איך נמנעים מתביעות עובדים בבתי הדין לעבודה בפרט ומאפליית עובדים בהליכי גיוס עובדים בכלל.  
המשך קריאה
מאגר דרושים גדול כמו של ג'וב נינג'ה מגלה ביקוש גבוה עבור עובדים צעירים. כאשר נכנסים לעובי הקורה, רואים שלמעשה יש המון מודעות דרושים שמטרתן היא פרסום משרות עבור עבודה ראשונה. בין היתר, מודעות אלו פונות לגברים ונשים לפני ואחרי צבא ולעיתים גם לתלמידי תיכון שהגיעו לגיל העבודה החוקי. השאלה המתבקשת היא מי בעיקר מחפש כוח אדם כזה, מה הוא יכול לעשות על מנת לייעל את תהליך הגיוס ומה ההבדל בין סוגים שונים של מודעות דרושים למבוגרים וצעירים.
המשך קריאה
חוק שיוויון זכויות לאנשים בעלי מוגבלויות מתייחס לכל ארגון, עסק או מקום ציבור. וכך גם תקנות הנגישות. 
המשך קריאה
בוא נודה על האמת, גיוס עובדים זה סיוט לא קטן. זה תהליך שמבזבז מן וכסף לעסק. אז איך ניתן להימנע ממנו? על ידי שימור של עובדים ראויים. שימור עובדים נכון ויעיל מתחיל כבר מהגיוס שלהם לארגון. 
המשך קריאה
בשנים האחרונות חברות רבות מבינות את החשיבות הגדולה של מנהלים טובים בעסק. מנהל טוב אשר יודע כיצד לבצע את עבודת הניהול בצורה נכונה יכול להביא מהפך של ממש לבית העסק ולתרום רבות לפיתוח שלו.
המשך קריאה
הדעה הרווחת בקהילת העבודה היא לרוב סוג של הדרת נשים. הגברים שולטים, הגברים חוסמים את הנשים, השוביניזם שולט במרבית מקומות העבודה ועוד אמירות רבות בסגנון. האם זה באמת כך? רועי ברק מציע פתרון אחר לסוגיה
המשך קריאה
בחירת עובד ניקיון יכולה להיות עבודה לא קלה, השאלה היא באיזו שיטה עושים זאת. כמובן שלבקש מהעובדים לבצע את עבודות הניקיון בעצמם לא תמיד בא בחשבון וצריך למצוא פתרון טוב יותר.
המשך קריאה
מבחר רעיונות מקוריים עבור יום כיף לעובדים
המשך קריאה
העובדים שלנו שווים את ההשקעה עליהם כששוכרים חברת ניקיון משרדים. בואו לקרוא על היתרונות שיש בקבלת שירותי ניקיון ביחס לנתינת האחריות לניקיון לעובדים.
המשך קריאה
החלטתם להתחדש במכונת קפה למשרד? מגיע לכם שאפו. הבנתם שאתם צריכים לצעוד לעבר המאה ה- 21 שבה רף השירות עולה, רמת ההשקעה בעובדים עולה והשאיפה למצוינות באה לידי ביטוי בכל מקום, גם בבחירת סוג הקפה שנגיש במשרד. 
המשך קריאה
1-10 מתוך 25 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה