שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> יחסי עובד מעביד
הוסף עכשיו מאמר למדור :
יחסי עובד מעביד
 

חקירות עובדים


שאול הגואל
 
 

 

עולם החקירות הפך למדע של ממש, עם בעיקר עקב שיפורים טכנולוגיים משמעותיים מאוד, אך עם זאת עדיין כל החוקרים עדיין משתמשים בשיטות המוסרתייות והטובות של פעם כמו מעקבים ותשאול עדים ואיסוף ראיות בדרך הפשוטה. ניתן לומר בבטחה כי רב הנסתר על הגלוי בעולם החקירות הפרטיות, וזאת בגלל ערפול של מידע מכל הצדדים המעורבים מרבית החקירות נעשות על ידי חוקרים מומחים בעלי שם, שהם מפעילים חוקרים צעירים בכדי לבצע איסוף ראיות ממוקד.
 
חוקרים פרטיים בישראל מצוידים בטכנולוגיה החדשנית ביותר, וגם בטכניקות מעקבים מהשב"כ שזולגים לתחום החקירות הפרטיות ומיעלים את זמן גילוי האמת כמו כן גם צריכת התרבות והתקשרות במערבית יוצרת בלבול בין סוגי חוקרים, תחומי חקירה רבים מתגלגלים אל ידיו של חוקר פרטי.  זה נכון שיש דמיון רב בין סוגי החקירות, אחרי הכל מדובר בגילוי מידע בשיטות לא מאוד שונות, אך קיים הבדל לא קטן בין חקירות לצורכי תביעות ביטוח לעומת תביעות לתחום האישות, ניתן לומר שזה דומה לסוגים של רופאים, רופא מנתח לב, זה מאוד שונה מרופא משפחה או מנתח פלסטי. באותה מידה יהיו חוקרים פרטיים שהם נחשבים למומחים בתחום גילוי גניבת פטנטים וחקירות קניין רוחני, במידה ונעשה שימוש פסול בפטנט רשום, חקירות קניין רוחני יוכיחו זאת, המטרה של החקירות קניין רוחני היא לחשוף זיופים ושימוש פסול בקניין רוחני של גופים אחרים, חקירות קניין רוחני עוסקות בדרך כלל סביב כמה פטנטים ביחד.
 
בתחום החקירות שחוצות יבשות סוד העבודה הוא בשיתופי פעולה עם חוקרים בינלאומיים. רמת החקירות בעולם הביטוח היא מהגבוהות והמקצועיות בשוק מכיוון שכמות הונאות הביטוח רק עולות משנה לשנה. למען ערך האמת וההגינות  יש לחתור לאמת בשביל להיות בסיטואציה המאפשרת קבלת החלטות אמיתית. חוקר במוסדות ממשלתיים חייב לעמוד בכללים וחוקים מקפידים יותר, לעומת חוקר פרטי במשרד פרטי שיש לו יותר חופש.
 
 
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה