שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> יחסי עובד מעביד
הוסף עכשיו מאמר למדור :
יחסי עובד מעביד
 

יועץ ארגוני בא לעזרתך


avixax
 
 
מאבדים את הצפון? במקרה שאתם חוששים מאוד שהחיים שלכם ,לצערכם, לא זורמים לאיפה שרציתם ומעבר לזה, אתם מרגישים מוגבלים מבחינת תקציבכם אע"פ שאתם מרווחים משכורת מעולה, מומלץ ואף רצוי שתשקלו את הצורך שלכם בקבלת עזרה מקצועית בשוק הכלכלי.

פיתוח עסקי

קיימים לא מעט כלים יישומיים שככל הנראה ישמשו אתכם בכל מה שרלוונטי לאיזון חשבון הבנק שלכם. בשלב ההתחלתי, העניין החשוב ביותר הוא להכיר טוב את המגבלות הכלכליות שלכם. סוגיות כמו: סך ההכנסות שלכם, הוצאות קבועות, דברים שאי אפשר בלעדיהם ותקציב בילויים, ובהתאם למרכיבים האלה לבזבז ולהתנהל חכם. להלן דוגמא בסיסית-

הכנסה כוללת- משכורת של 8000 ₪

הוצאות סדירות- ארנונה וש"ד 2550 ₪, חשבונות 430 ₪, חוגים לילדים 350 ₪

דברים שאי אפשר בלעדיהם - דלק 540 ₪, בגדים לתינוק 80 ₪

ברגע שנחסיר את שני סעיפי ההוצאות מסעיף ההכנסה נדע כמה מתאפשר לנו לחסוך. על בסיס התחשיב שביצענו נפעל בשגרה ולא בדרך הפוכה, כשם שמרבית האנשים עושים.

היה ואתם לא טובים במיוחד בניהול חשבונות, אנו ממליצים מאוד שתשקלו את אחד ממגוון השירותים הקיימים בעולם הזה של כלכלה ישומית, לדוגמא - ייעוץ פיננסי, חשוב לציין שכול השירותים מתאימים גם לאנשים פרטיים ובנוסף לארגונים.

בכל אופציה שתבחרו- להעזר בשירותי יעוץ או להתסדר בעצמכם, כדאי שתבינו שיש אין ספור מצבים שמחייבים התייחסות שונה לנקודה הפיננסית. נסיבות לדוגמת: מעבר דירה או לימודים אקדמאיים. סיטואציות מסוג זה מתאפיינות בשינוי משמעותי של ההכנסות ו/או של ההוצאות שלנו בזמן נתון.

בהתאם למה שהסברנו במאמר, יש המון אופציות שיכולות לסייע לאנשים לפעול פיננסית בצורה חכמה, הנושא החשוב הוא לחשוב איזה שירות אתם צריכים. רוצים לדעת עוד? גלשו לכאן .

טיפ חשוב בהתנהלות פיננסית נכונה, הוא לא "להתקלקל" ולהיות מאלו שאומרים "יהיה בסדר" ו/או "סמוך עלי אני מבין" אלא להיות מודעיים מאוד ובאמת לדעת מה קורה סביבכם במטרייה של שוק ההון.

בכל אופן, במידה ואתם לא ממש סגורים מה אתם רוצים, או אם קיימות לכם עוד שאלות נוספות ", "אתם מוזמנים להתחבר לאתר שלנו ולקבל מענה איכותי.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה