שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> יחסי עובד מעביד
הוסף עכשיו מאמר למדור :
יחסי עובד מעביד
 

כיף שיש ימי גיבוש


לולה
 
 

 

 היום המיוחד שלי

אז כיצד עושים רושם בארוע? ללא עוררין זו אחת השאלות המשמעותיות שכל אחד המארגן אירוע שואל את עצמו לגביה בזמן ארגון המסיבה. לנקודה הזאת אין פתרון אחד, אבל כיום יש הרבה אופציות שבאמצעותן ניתן למתג את הערב המיוחד ולשדרג אותו לייחודי וליותר מרק מסיבה רגילה. רוצים לקבל הצעות? http://www.kestler.co.il/Sc.asp?ID=807&S=25.

אז איך הכי קל לעורר רושם בארוע שלך?

יש הרבה כלים שבאמצעותם ניתן לעשות את היום שלך למיוחד, אך לפני הכל רצוי לחשוב מה הם האלמנטים שיותר חשובים עבורך במסגרת כל התקציב המוקצה לחגיגה, האם מדובר במשהו כמו יחודיות המתאבנים או אולי התאורה? על אילו דברים או אלמנטים תהיה מוכן לשים בצד ולוותר במידת הצורך?

בנוסף על האלמנטים הרגילים שמוצאים היום באירועים קטנים, יש לא מעט חידושים שהגיעו בתקופה האחרונה והופכים לשכיחים. למשל, דוכני אוכל מיוחדים, אומנים מהשורה הראשונה ומגוון אלמנטים נוספים. אבל בכל אופציה שתבחר חשוב מאוד שתזכור שבסופו של דבר יש גם אורחים מכובדים, לכן הכי חשוב לקלוע כמה שיותר למכנה הגדול ביותר.

ערב גיבוש

מעבר להחלטה על האולם, שבלי ספק היא חשובה ומרכזית, חשוב לחשוב גם על איכות האוכל בארוע. בעיקר אם מדובר בבת מצווה אם גם אם רק ביום הולדת שנתיים, נושאים אלה הם חשובים יותר ממה שחשבת ולפיכך, כדאי להתמקד בהם.

התפריט שיוגש הוא המרכז של המאורע המשמח ובמרבית המקרים הוא העניין הכי מרכזי לרוב האנשים. רגע לפני בחירת כל המנות שיוגשו מומלץ לחשוב מי הקהל המרכזי. נערים ונערות או לחילופין אורחים בוגרים יותר? הלוא לכל אחד כדאי להגיש אותם תפריטים ולא כל ארוחה שמגישים בבר מצווה תתאים לאירוע יוקרתי.

המוזיקה באירוע היא ללא ספק חשובה, היא תכריע ותקבע אם המאורע המשמח יהיה "עוד אירוע" או שיהיה כיפי. בתום הערב אם רוב המוזמנים חוזרים עייפים ועם חיוך כנראה שהדיג'י היה מעולה. נקודה נוספת למחשבה היא השירים באירוע, יש מארגנים שפשוט משאירים לחברת ההגברה את מלאכת בחירת רשימת השירים, אולם אם זה משמעותי לך רצוי שתכווין למה שאתה מעוניין.

נקודה נוספת, אם יש לך תהיות נוספות בנוגע להפקת הארוע ואתה ממש רוצה מידע נוסף, כדאי שתבדוק עם לקוחות קודמים או תחפש באינטרנט ותחשוב לעומק על דברים שאתה אוהב, שראית באירועים בשביל שתיהיה מסופק מהבחירות שלך.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה