שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> יחסי עובד מעביד
הוסף עכשיו מאמר למדור :
יחסי עובד מעביד
 

מהו מופע אימפרוביזציה


tal h

סנונית שיווק ברשתות

http://snunitcontent.co.il/

 
 

אם אתם מחפשים מופע לאירוע חברה שיכול לשבור את השגרה ולגרום לעובדים חוויה מהנה, ובלתי נשכחת שווה לכם לשקול להזמין ליום החברה הבא שלכם מופע אימפרוביזציה.

בדרך כלל רוב החברות מסתפקות במופעי בידור כמו מופעי סטנדאפ או מופעי מוסיקה, שמטבע הדברים הופכים לשגרתיים. באמצעות מופע אימפרוביזציה אפשר לשבור את השגרה. הסיבה העיקרית לכך היא פשוטה, כל מופע אימפרוביזציה שונה מהקודם לו, מכוון שמופע מסוג זה מבוסס על אלתור והשתתפות הקהל. באופן זה, אופי המשתתפים והצרכים השונים של החברה שמפיקה את האירוע, משפיעים על המתרחש במופע.

בישראל יש מספר חברות שמתמחות בהעלאה של מופעים מסוג זה. החברות בנו מופע אימפרוביזציה בסיסי שאותו מעבירים שחקנים מנוסים ומיומנים, שפיתחו גם כישורים של הפעלת קהל. המופע מבוסס על סיטואציות, בדיחות וכלים להפעלת הקהל. הצוות שמעביר אותו משתף את המשתתפים במגוון של משימות ותרגילים וכמובן שולף בעצמו תגובות. מעבר לעובדה שזהו מופע מהנה ומצחיק, יש בו גם תועלת. בחיים המקצועיים עובדים רבים זקוקים לכישורי אלתור שמאפשרים להם להגיב לסיטואציות לא צפויות, לנהל משא ומתן וכו'. השתתפות במופע אימפרוביזציה מאפשרת להם לפתח את הכישורים הללו.

אם תרצו לאחר מכן להשקיע בכך עוד יותר, תוכלו להזמין גם סדנאות אימפרוביזציה, שבהם עובדים המנחים עם המשתתפים בצורה אישית וצמודה יותר כדאי לפתח את הכישורים שלהם בתחום האלתור. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה