שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> יחסי עובד מעביד
הוסף עכשיו מאמר למדור :
יחסי עובד מעביד
 

ערב חברה - כל היתרונות!


לולה
 
 

 

 די לאירועים משעממים!

כל כמה חודשים זוג ממכרינו קובע לעצמו לערוך בריתה ומצפה שכולנו נעצור הכל לטובת האירוע או שהמנהל קיבל החלטה לקיים מסיבה לעובדים. שלא תטעו, אם יש אירוע באמת מיוחד אבוא בשמחה, אבל בלי קשר - הארנק מצטמצם, היום הופך עמוס ולא בטוח אם אני אהנה. ועדיין לפעמים קורה שהוא כן מוצלח. אם יש לכם צורך, לקבל מידע נוסף - http://www.kestler.co.il/Sc.asp?ID=3249&S=25.

אם רק כל אירוע שאהיה בו, יהיה זהה לאז, משעשע וייחודי, כדי שלא אתבאס מלשים את הצ'ק, מהערב בחוץ וכל המשמעויות הנלוות, כמו אורך הנסיעה וכד'. מבדר אותי שדווקא אישיות משעממת כמו בן דודי לקח על עצמו כזה ערב, אבל כן, אני אהבתי.

הפקת אירוע עסקי

באופן כללי, כשהמצב הכלכלי טוב - אין דאגות, אך כשיש גב כלכלי אבל היצירתיות נמוכה - האירוע יהיה עלוב. יום גיבוש מוצלח - לא הכרחי שיהיה מפואר במיוחד, אך העיקר שיהיה מקורי ומהנה. איך אפשר ליהנות מאיזה חור באמצע החיים, כששמים לנו בשולחן מנות קטנות וטפלות ומשמיעים לך דיסק להיטים שלא עוצר לשנייה לאורך כל הערב?

אפילו האלמנטים הקטנים יכולים לקבל ערך, אם משקיעים בהם כמו שצריך. בואו נגיד, באירוע בו נכחתי, צוותי המלצרים עטו מסכות ויצרו את הרושם שהם אוהבים את הפן הזה בעבודתם. עוד משהו שאהבתי היה האוכל, אשר הותאם במיוחד ליום הזה; חלק מהמנות קיבלו שמות זמניים ע"ש חוויות של עובדי החברה, משעשע ואישי כאחד.

מה לגבימיקומו של האירוע?

למיקום יש חשיבות גדולה, לא בהכרח מבחינת הנגישות לאזור, אלא לרעיון. בואו נגיד אירוע על הים - מלכתחילה יהיה מיוחד במינו, גם אם המוסיקה זוועה. ברגע שיודעים להשקיע בפרטים החשובים, רוב המוזמנים יהיו מוכנים להתפשר אפילו על הדברים הקריטיים לכאורה, כמו השתייה.

לדעתי, אירוע משעמם לא אמור להיות סוף העולם, אבל רצף של אירועים כאלה גורם לי לייחל למתקפה גרעינית. למזלי,לאחרונה יותר ויותר חוגגים הבינו שעולם האירועים במדינת ישראל לא מצליח להמריא כבר תקופה ארוכה ואנו מתחילים להתוודע להתרחשויות מיוחדות מדי פעם. רק צריך לחשוב יצירתי יותר.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה