שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2355
מאמרים: 7348
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> יחסי עובד מעביד
הוסף עכשיו מאמר למדור :
יחסי עובד מעביד
 
בדרך כלל אנו נוהגים לקרוא לשם העסק על שם ילד או בן משפחה, האם זה נכון? מצד שני אנו מאמינים כי הבן או האב או הגיס יכולים להיות מנהלים טובים בארגון, האומנם?
המשך קריאה
מחפשים פעילות שונה ומעניינת לעובדים שלכם? כדאי לכם לנסות סדנת אלתור. 
המשך קריאה
מחפשים פעילות מעניינת לאירוע חברה? כדאי שתשקלו לקחת מופע אימפרוביזציה
המשך קריאה
השוק רווי בחברות שירותי בידור, איך בוחרים אירוע חברה מתאים לחברה שלכם? 
המשך קריאה
כול אדם שבזמן כלשהו השקיע מאמץ רב בפרסום של אירוע או מוצר כלשהו, מבין שלא באמת משנה איזו תקופה ורצון יתן לתכנון מראש שלו במידה שנותן השירות
המשך קריאה
הדבר הראשון אליו כדאי לשים לב הינו האיכות של החומרים בהם הדפוס נוהג להשתמש. החשיבות הרבה של האיכות נובעת מהסיבה שלאיכות החומרים והגראפיקה יש השפעה מאוד גדולה על התוצאה הסופית. וכך לדוגמה - פולדרים עסקיים שעיצבו אותן באותו העיצוב ממש, אך הוזמנו מאנשי מקצוע שונים ולכן הופקו באיכות אחרת, עלולים להשאיר אפקט אחר לגמרי.
המשך קריאה
קיימים לא מעט כלים יישומיים שככל הנראה ישמשו אתכם בכל מה שרלוונטי לאיזון חשבון הבנק שלכם. בשלב ההתחלתי, העניין החשוב ביותר הוא להכיר טוב את המגבלות הכלכליות שלכם. סוגיות כמו: סך ההכנסות שלכם, הוצאות קבועות, דברים שאי אפשר בלעדיהם ותקציב בילויים, ובהתאם למרכיבים האלה לבזבז ולהתנהל חכם. להלן דוגמא בסיסית-
המשך קריאה
מעבר לכך, עבור עבודת הפרסום אתם צריכים לחלק כרטיסי ביקור כאמצעי פרסום ויצירת קשר עם הלקוח. אם הלכתם רחוק יותר והתחלתם קמפיין - יהיה צורך בשלטי חוצות שניתן לתלות. בשביל אלה ועוד יהיה צורך במדפסות על מקצועיות.
המשך קריאה
אם רק כל אירוע שאהיה בו, יהיה זהה לאז, משעשע וייחודי, כדי שלא אתבאס מלשים את הצ'ק, מהערב בחוץ וכל המשמעויות הנלוות, כמו אורך הנסיעה וכד'. מבדר אותי שדווקא אישיות משעממת כמו בן דודי לקח על עצמו כזה ערב, אבל כן, אני אהבתי.
המשך קריאה
יש הרבה כלים שבאמצעותם ניתן לעשות את היום שלך למיוחד, אך לפני הכל רצוי לחשוב מה הם האלמנטים שיותר חשובים עבורך במסגרת כל התקציב המוקצה לחגיגה, האם מדובר במשהו כמו יחודיות המתאבנים או אולי התאורה? על אילו דברים או אלמנטים תהיה מוכן לשים בצד ולוותר במידת הצורך?
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 23 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה