שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> מציאת עבודה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מציאת עבודה
 
זה יכול להיות קשה למצוא את העבודה המתאימה לכישורים ולאישיות שלך.  האם אתה מחפש הרבה אינטראקציה או משהו בעל אופי עצמאי יותר?  אתה רוצה לשאול את עצמך את השאלות האלה לפני תחילת העבודה.  מדריך זה יסייע לכם במציאת העבודה הנכונה.
המשך קריאה
כיצד נראית עבודת הלקוח הסמוי?
המשך קריאה
חיפוש עבודה הוא אף פעם לא דבר פשוט, לעיתים עובדים מתקשים למצוא עבודה כי הם מאסו או הגיעו לתקרת הזכוכית בתחום שלכם.  יש לכך פתרון פשוט - הסבה מקצועית.
המשך קריאה
מודעות דרושים מעניקות הצצה למה שהמעסיק מחפש. לא משנה אם דרושים עובדים לתחום ההייטק, למגזר הציבורי או לשוק הפרטי – המודעות שאותן המעסיק מפרסם הן חלק בלתי נפרד מתהליך הגיוס. למעשה, מעסיקים בארץ ובעולם משתמשים במודעות כדי לבצע סינון גס בין המועמדים ועל מנת לוודא שהמסר שלהם יגיע למקום הנכון.
המשך קריאה
ההחלטה להיות יועץ בטיחות יכולה להיות משותפת לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים. על אף שהמושג המקורי מתייחס לכאורה לגברים בלבד, יש גם נשים שבוחרות להשתלב בתחום ההנדסה והבטיחות.  
המשך קריאה
אם אתה חושבים להיות סוכני נדל"ן, כנראה שתם לא לבד. כרגע יש יותר מ -1.2 מיליון מתווכים בארה"ב, ומסיבה טובה. מתווכים יכולים ליהנות משעות גמישות, הזדמנות להיות עצמאיים, וכמובן, כסף טוב פוטנציאלי. אבל איך כל האנשים האלה הפכו לסוכנים? העובדה היא כי רוב האנשים שעובדים כיום כמווחים התחילו דווקא לעסוק במשהו אחר לחלוטין.
המשך קריאה
במידה ואתם מחפשים אחר עבודה מועדפת אשר תתאים לכם ובמאת האחוזים, דעו לכם כי יהיה ניתן למצוא היום עבודה מועדפת שבאמת תתאים לכם וזאת אם תדעו לגשת אל הליך החיפושים ובצורה נכונה. כלומר עליכם יהיה לוודא כי אתם בוחנים מספר רב ככל הניתן של אופציות שונות וזאת על מנת להבטיח שתוכלו למצוא בסופו של דבר אופציה אשר תתאים לכם ובמאת האחוזים.  
המשך קריאה
אל תשלו את עצמכם כאשר אתם מתחילים לחפש עבודה מועדפת. אפשר אף לומר שאם אתם רוצים לבחור בעבודה שהולמת את המידות שלכם, אז יהיה כדאי לכם לשים לב שאתם מעניקים תשומת לב לכל אופציה שעומדת בפניכם.  
המשך קריאה
במידה ותתחילו לחפש ברשת, תוכלו לראות במהרה כי ניתן למצוא היום עבודה מועדפת ובשפע. לפיכך כל שתצטרכו לעשות זה לוודא כי אתם מתחילים בחיפושים שלכם בהקדם האפשרי וזאת על מנת להבטיח שתמצאו את המענה הטוב ביותר שישנו בכל הנוגע לדבר. הרי בוודאי לא תרצו למצוא סתם עבודה אלא אחת אשר באמת תתאים לכם ויהיה לכם קל להתמיד בה.  
המשך קריאה
רוצים למצוא עבודה מועדפת אשר תתאים לכם ובכל היבט שישנו? דעו לכם כי לא תמיד יהיה כדאי לבחור באופציה הראשונה שאתם מוצאים. במקרים רבים דווקא עבודה מועדפת אשר לא נמצאת מעבר לפינה תהיה דווקא זו שיהיה כדאי לכם לקחת בחשבון. לפיכך נמליץ לכל אחד מכם לקחת זאת לתשומת הלב וזאת כאשר עליכם לוודא כי אתם מקבלים את ההחלטות הנכונות ובכל שלב בכל הנוגע לכך. אלו מכם שיפעלו כך יוכלו לראות כי הדבר יסייע להם רבות וזאת בעיקר אם יש לכם עניין למצוא עצמכם במצב אידאלי לפיו הכול מתקדם בדיוק לפי התכניות שלכם.  
המשך קריאה
1-10 מתוך 83 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה