שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2540
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> מציאת עבודה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מציאת עבודה
 

דיילות לכנסים ואירועים:


אוראל

Power פתרונות לענף האירועים והכנסים

http://www.power.org.il

 
 

 

מה הן דיילות לכנסים ואירועים?:

דיילות לכנסים ואירועים הינן צוות של נשים שעוברות ומסתובבת בקהל ומציעות לאורחים של הכנס או של האירוע מוצרים מסוימים או שירותים ייחודים כגון- הצטרפות למסלולי בנק אטרקטיביים ועוד. השם "דיילות לכנסים ואירועים" ניתן לתפקיד זה משום שיש משהו בתפקיד שמזכיר את הפעולות של דיילות במהלך טיסה- הן בדרך כלל עוברות מאדם לאדם, מתעניינות בשלומו של כל אחד ומציעות סיוע או מוצר מסוים. שילוב של דיילות בנכסים ואירועים יכול להיות מוצלח במיוחד בעיקר אם מארגני האירוע או הכנס מעוניינים ליצור פרסום למוצר או שירות מסוים.

פרסום בכנסים ואירועים:

יש צורך כמובן לפתוח מעט את הנושא של פרסום בכנסים ואירועים היות והוא נוגע ישירות לתפקידן של דיילות לכנסים ואירועים. כך, בדרך כלל כאשר נערך אירוע או כנס, ישנו קהל יעד ספציפי שהמארגנים רוצים למשוך. כמובן שאין התנגדות בדרך כלל למוזמנים שאינם שייכים לקהל יעד זה, ובכל זאת, קהל היעד הוא הקל למענו האירוע והכנס נערכים. למשל, כאשר מתקיים כנס בנושא בריאות, הרבה פעמים הכנס מיועד בעיקר לרופאים, אחיות ושאר העוסקים בתחום. כאשר הכנס מיועד לצורך שיפור התנאים באוניברסיטאות, לרוב הקהל היעד יכיל את הסטודנטים ואת הסגל האקדמי. היות ואירועים וכנסים מכילים קהל בעל מאפיינים כה דומים, נוח מאד לפרסם שם מוצרים או שירותים שמתאימים לקהל היעד. לכן, שירותים של דיילות לכנסים ואירועים נצרכים ביותר.

דברים חשובים שיש לדעת על דיילות לכנסים ואירועים:

ישנם כמה מאפיינים חשובים שחייבים להיות בקרב דיילות לכנסים ואירועים. לפניכם פירוט מתומצת.

1.      דיילות לכנסים ואירועים חייבות להכיר ברמה כלשהיא את המוצר או השירות שהן משווקות. הפרסום באמצעות דיילות בדרך כלל מתקיים על ידי שיחה בין הדיילת לבין אחד מהמוזמנים ולכן הדיילת חייבת להיות מוכנה לכל שאלה ולכל התקלה מצד המוזמן.

2.      דיילות לכנסים ואירועים חייבות להיות ייצוגיות, אדיבות ואסרטיביות. שילוב של דיילות בכנסים ואירועים כאשר הדיילות לא מתאפיינות בתכונות חשובות אלו, יכול להוביל לחוסר נעימות של המארגנים וכמובן של הקהל במקום.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה