שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> מציאת עבודה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מציאת עבודה
 

איך למצוא עבודה בתחום החינוך


ירון כהן

ירון כהן, 30, יועץ ומאמן עסקי בנושא קריירה.
כותב מאמרים בין היתר בנושי דרושים בחינוך ובנושאי השמה בחינוך.

 
 

איפה לחפש עבודה בתחום חינוך והדרכה?

מחפש עבודה בתחום חינוך והדרכה? אתה בטח רוצה לדעת איפה להתחיל, איפה לחפש ואיך למצוא את המשרות החמות ביותר בשוק. הנה כמה טיפים על איך להשיג עבודת חינוך ראויה נדרשת רק בשבילך.

קודם כל, חשוב שתגדיר את עצמך ואת סוגי העבודות שאתה רוצה לעבוד בהן. קרא קצת על השוק, על מקומות עבודה ואפשרויות שונות, ולכן אתה תהיה ממוקד יותר בשלב החיפוש.

הגדרת התפקיד שאתם מחפשים ומקומות עבודה ותנאי עבודה שתגדיר יעזורו לך להיות ממוקד יותר. חשוב שתגדירו את ציפיות השכר שלכם וכמובן אזורי העבודה הרלוונטיים.

עכשיו לאחר שעשינו את ההגדרות ודרישות קדם בשבילנו - אנחנו יכולים להתחיל לחפש.

האינטרנט הוא מקור חשוב מאוד של תוכן ויש לו הרבה אפשרויות שונות.

אפשרות אחת היא לחפש רשתות חברתיות - רשתות, יש קבוצות, יש דפים והרבה כיוונים שונים. חשוב למצות את כל הכיוונים השונים ולחקור בכל פעם את ההצעות השונות המוצעות על ידי הרשתות. בהדרגה נוכל למצוא יותר ויותר קבוצות ודרכים שונות.

אפשרות שנייה היא אתרי עבודה שבהם אנחנו יכולים למצוא מקומות עבודה שונים – חשוב לנסות את כולם להגיע אפשרויות חשיפה מקסימלית, כדאי גם להיות רשומים באתרי הדרושים, כמו אתר דרושים בחינוך שבו אנחנו יכולים למצוא עבודה בתחום.

אפשרות נוספת היא לכתוב לחברים באמצעות רשתות חברתיות ו / או הודעות דואר אלקטרוני ולספר שחיפשנו עבודה ולשאול אם הם יכולים לעזור. כאן נוכל לספר לחברים שלנו על המיקוד, למשל, מה העמדות שאנחנו מחפשים וכמה אזורים רלוונטיים לעבודה וכדומה. מותר לציין, את ציפיות השכר שלנו, אך לא חובה. חברים יוכלו להעביר את האימיילים שלכם אז מי יודע לאן זה יתקדם. אל תשכחו לתת הדואר האלקטרוני שלך ופרטי ההתקשרות .לכן ארגונים יסתכלו זה בצורה חיובית כבר יותר מסתם קורות חיים כי זה משהו שחבר העביר.

ניתן גם לחפש בעיתונים. מדורי דרושים בעיתון שבו כמה ארגונים מפרסמים ותוכלו למצוא שם משרות דרושים בחינוך שונות. נסו למצוא כמה שיותר עיתונים שרלוונטיות שלהם היא לאזורים שהצבת לעצמך. אגב, יש עיתונים ארציים שונים, עיתונים מקומיים יש וכן הלאה. נסה את כולם לא לפספס שום דבר. 

ברור שאנחנו יכולים וצריכים לעשות מחקר על ארגונים גדולים המעסיקים את סוגי העבודות שבחרתם. צור קשר עם חברות ושאל אם יש עבודה בתחום שלך. אל תהיה ביישן מאוד יכול להיות שאתה לוקח יוזמה זו שתביא לך עבודה שאתה רוצה. אתה גם מראה את הרצינות ומקדם את התהליך טוב יותר מאשר שליחת קורות חיים.

ישנן גם חברות בתחום השמה בחינוך, נסה לאתר אותם ולפנות אליהם. דרך חברות השמה גם תקבל ייעוץ והצעות של עבודות בתחום רלוונטי.

בהצלחה רבה, שמחתי לעזור.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה