שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> מציאת עבודה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מציאת עבודה
 

אימון לקריירה


dadon

כתיבת מאמרים ופרסומם

 
 

 

אימון לקריירה  - השינוי שאתה רוצה בזמן שמתאים לך.

 

שוק העבודה הישראלי מעולם לא היה דינאמי יותר. הזמנים משתנים וכך גם העדפות ההעסקה שלנו, ואם בעבר היה מקובל לעבוד בעבודה אחת כל החיים, בין אם היא הייתה מספקת או לא, הרי שהיום יותר ויותר אנשים חותרים להגשמה עצמית ורוצים יותר לעצמם מהחיים, ולפיכך שינוי תעסוקתי הינו מציאות ריאלית ואינו נתפס כלקיחת סיכון, גם אם מתבצע בשלהי החיים. עם זאת, רבים מאיתנו, עדיין חוששים לבצע את השינוי הזה, ונוטים להתלבט רבות, ואף לוותר על הזכות לעשות שינוי מהותי בחיינו, במקום בו אנו מרגישים שהשינוי צריך להגיע. אימון לקריירה, הינו תחום המתמקד באבחון, הכנה והתאמה תעסוקתית, המסייע לכאלו המבקשים למצוא את עבודת חלומותיהם, לעשות הסבה מקצועית, להחליט על כיוון קריירה מתאים עבורם או כאלו החוזרים לשוק העבודה אחרי זמן רב שנעדרו ממנו.

 

אימון לקריירה - אבחון, אימון, הכנה לקראת הקריירה החדשה שלך.

 

אימון לקריירה, הינו תהליך מורכב, הכולל בתוכו מספר שלבים, כאשר הראשון, ואולי החשוב ביותר מביניהם, הינו שלב האבחון, בו המאמן מסייע למתאמן להחליט על התחום התעסוקתי המתאים לו ביותר. במסגרת תהליך האבחון, נשקלים רצונותיו וחלומותיו של המתאמן אל מול כישוריו הטבעיים ויכולותיו, וכן השכלתו, הרקע שלו ודרישות השכר העתידיות שלו. בשלב השני, שהינו שלב ההכנה, יכין המאמן את המתאמן לקראת תהליך קבלת העבודה שנבחרה. תהליך ההכנה כוללת, הסברים מפורטים על התחום, אימון פרטני והסבר על הציפיות שיש למעסיקים פוטנציאליים מעובדים בתחום, איך להתלבש לראיון עבודה, סימולציות של הכנה לראיון עבודה, הסבר מפורט על מרכז הערכה ומה לצפות כאשר מגיעים לראיון עבודה וכן מרכז הערכה, איך לשווק את עצמך בצורה הטובה ביותר, החל מרמת ההופעה החיצונית וכלה ברמת הצגת הדברים בראיון עבודה ומענה על שאלות.

 

אימון לקריירה - אף פעם לא מאוחר מדי.

 

ניצן לחשוב, בטעות, כי קיימת מגבלת גיל מסוימת לפונים לאימון קריירה. הדבר היה נכון רק לשוק העבודה בעבר, וכיום ניתן למצוא שפע של מתאמנים שעשו את השינוי המבורך בחייהם גם בשנות הארבעים ויותר לחייהם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה