שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> מציאת עבודה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מציאת עבודה
 

ארה"ב - עדיין יעד מועדף לרילוקיישן


 
 

מצבה הכלכלי של ארה"ב בשנים האחרונות אמנם אינו מזהיר כפי שהיה בעבר, אך אמריקה עדיין ממוקמת בראש היעדים המועדפים עבור Relocation ובעיקר מצד עובדי הייטק, אנשי עסקים ומהנדסים. הסיבה לכך נעוצה באפשרויות קידום קריירה רבות ואופציות להקמת מיזמים עסקיים חדשים, בנוסף על רמת ואיכות חיים גבוהות במדינות השונות בארה"ב. יחד עם זאת, התמורות הכלכליות מחייבות את המעוניינים לעבור לארה"ב לבחון ביתר הקפדה את ההצעות  המוצעות להם מבחינת תנאיהן, אפשרויות הקידום וסביבת העבודה והמגורים.

 

בחינת תנאי התעסוקה ברילוקיישן לארה"ב

רילוקיישן לארה"ב דורש כאמור בחינה קפדנית של תנאי התעסוקה, לצד תיאום ציפיות לאור המציאות הכלכלית המשתנה. כך לדוגמא, המשכורות בארה"ב ירדו בשנים האחרונות באחוזים רבים, ויש לקחת זאת בחשבון בעת קבלת הצעות לרילוקיישן אשר רובן דורשות התחייבות של בין שנה לשנתיים מהעובד. כמו כן, יש לבחון בחוזה העבודה את הפרטים הבאים:

בונוסים -  המשכורות בארה"ב מבוססות לרוב על שכר שנתי ועל בונוסים הניתנים עבור ביצועים ועמידה בדרישות העבודה. בונוסים אלו מוסיפים עד עשרים אחוזים למשכורת. הוצאות מעבר - חוזה רילוקיישן מורכב גם מכיסוי הוצאות המעבר, הכוללת בין היתר משלוח ציוד, כרטיסי טיסה, ומציאת דיור ורכב זמניים. חשוב לבדוק האם הוצאות המעבר הינן גלובאליות או ניתנות מול הצגת חשבוניות. ביטוח בריאות  לחו"ל - מרבית החברות משתתפות בכיסוי הביטוח הרפואי בארה"ב לעובד ולבני משפחתו, בעלות של עד שמונים אחוזים. לצד גובה ההשתתפות, חשוב לבדוק מה כוללת תוכנית הביטוח ומה היקפה.

 

מדינות מועדפות לרילוקשיין בארה"ב

ארה"ב הינה ארץ ענקית המורכבת ממדינות שונות באופיין ובתנאי הרילוקיישן שלהן, וחלקן זוכות בשל כך להעדפה ברורה. על היעדים המבוקשים נמנים בין היתר עמק הסיליקון שבמדינת קליפורניה, למרות עלויות המחייה הגבוהות, העיר בוסטון וסביבותיה בזכות קהילה ישראלית נרחבת ומאורגנת, וכן ניו ג'רזי בזכות קרבתה למנהטן ועלויות המחייה הזולות יחסית.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה