שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> מציאת עבודה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מציאת עבודה
 

החוויות שלי מעבודה בחול- האמת לא הכל וורוד כמו שמספרים


יעל טבת

חברת פנאן גוב (fananjob) היא חברת ההשמה הותיקה והמובילה בישראל ל  עבודה  בעולם. מזה 6 שנים שאנו מטיסים אלפי צעירים ל עבודה בחול . נקודות המכירה שלנו פרושות ברחבי קנדה ,ארה"ב, אוסטרליה, אירופה והקריביים.

פנאן גוב הגב שלך בעבודה בארהב  . עבודה בקנדה . עבודה באירופה .

 
 

 


עבודה בחו....

רק תבחרו יעד שמעניין אתכם ותקבלו את החוויה הכי טובה שיכולה להיות לכם''ל נתנה לי כל כך הרבה אם זה מבחינה כלכלית...

טוב אז ככה,

אני טסתי ל עבודה בחול באנגליה במחשבה שזו הולכת להיות חוויה קשה ומפרכת אבל בסופה אחזור עשירה''ל התבררה להיות הרבה מעבר משפט שבו הגדרתי אותה''ל למטרות עבודה בחו,אני וחברה פשוט החלטנו לסיים תיכון ולטוס10 אנשים שבאו וחפרו לנו את החיים לגביי עבודות בחול .

לאחר טריאליארד פגישות על עבודה בחו...

טסנו עם בחור בשם ניסן לחברה לעבודה בחוMall Trade . החברה הזו עוסקת בעבודה בחו.

טסנו אולי אחרי שבוע מהפגישה'סטר ובחור לא כל כך נחמד בא לאסוף אותנו מהשדה....5 שעות על הכביש והכל נראה אותו דבר!!! כל כך התלהבנו מהנוף אבל חווית העבודה בחו.לא תארנו לעצמינו שייקח לנו .בסופו של דבר הגענו לבית! בקומה למטה היה חדר ענקי שהוא היה של מרטינה בחורה צ''ל באנגליה שהיא כביכול המנהלת שלנו, שני חדרים נפרדים שאפילו אם מחברים אותם הם לא יקראו חדר אבל כל כך התלהבנו מההגעה לעבודה בחו.

בוקר אחרי מרטינה כבר העירה אותנו ב. כנראה שתקופת העבודה בחו. התלבשנו וירדנו למטה ומרטינה אמרה לנו שאלו בגדים לא טובים ואנחנו צריכות להתלבש כמו דיילות''ל בעגלות...העבודה בחו.באותו רגע כבר התחלנו לחשוב שאולי העבודה בחו.החלפנו בגדים בשירותים ועלינו על העגלה בעבודה בחו.מרטינה בקושי עשתה לנו הדרכה ודיי זרקה אותנו למים העמוקים בכוחות עצמנו''ל ולמען האמת היה דווקא סבבה''ל כבר הצלחתי לעשות מכירה דיי טובה יחסית לחור שהייתי בו,לא עיר לעבודה בחו...לא פוטנציאלית במיוחד לדעתי אבל מה אני מבינה.

בכל מקרה''ל זרמה יותר ויותר''ל''ל''ל,היה לה קשה לעמוד על הרגליים כל היום והיא לא אהבה את העבודה בחו.לאחר כמעט חודשיים במקום העבודה בחו. משכורת טרם קיבלנו.שאלנו את הבוס מתי נקבל את השכר על העבודה בחו...אנחנו בחורות דיי תמימות אז קנינו את זה''ל בגלל שלא קיבלתי שכר והכסף שבאתי איתו לעבודה בחו. חווית העבודה בחו. הבוסים של העבודה בחו''ל אם נעזוב''לאיתם ולנטוש את החברה שזה עוד דבר שממש הוריד אותי מהם,עלינו על אוטובוס למנצ''ל במקום קצת יותר פוטנציאלי?

בטקסט הבא !


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה