שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> מציאת עבודה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מציאת עבודה
 

הפצת קורות חיים


משה דהן
 
 

 

הפצת קורות חיים הייטק
 
אין ספק שכיום ישנן דרכים רבות ומגוונות להפצת קורות חיים בכלל הפצת קורות חיים בתחום ההיי-טק בפרט. מעבר לדרך האפקטיבית ביותר – הפצה דרך המנוע המתוחכם של Job Web ריכזנו עבורכם מספר דרכים נוספות להפצת קורות חיים.
 
קשרים אישיים.
 פוטרתם? מחפשים עבודה תוך כדי עבודה? זה הזמן להשתמש ב- Networking שטרחתם כל כך לבנות בתקופה האחרונה. לקוחות, ספקים, חברים וחברים של חברים יכולים להציע הזדמנויות תעסקותיות אטרקטיביות ורלוונטיות. הפיצו את השמועה שאתם מחפשים עבודה. אולם, דאגו להפיץ את השמועה באופן אלגנטי ומדוד ולא לתלות שלטי חוצות בכל צומת.
 
חברות השמה.
 כיום, כמעט לכל תחום קיימות חברות השמה מתמחות. וודאי שלתחום ההיי-טק קיימות חברות השמה שמתמקדות בתחום זה תוך בניית מצבור משרות רלוונטיות. גם במרבית חברות ההשמה הכלליות קיימות מחלקות שונות שמתמחות בסגמנטים שונים. דרך חברות ומחלקות אלה תוכלו להפיץ את קורות חייכם באפקטיביות ובקלות יחסית.
 
חברות הייטק במשק.
 
ההצעה הבאה כרוכה בקצת יותר עבודה והשקעה, אולם כיום לכל ארגון שמכבד את עצמו יש אתר אינטרנט פעיל ומעודכן. חלק מהארגונים אף מתחזקים בו מדור דרושים בו תוכלו ליצור קשר באופן ישיר עם מחלקת משאבי האנוש של הארגון ולבחון אילו משרות קיימות ההולמות את כישוריכם.
 
לינקדין.
 
כפי שאמרנו לא פעם, לינקדין, הרשת החברתית-מקצועית, מציעה אפשרויות רבות הן להפצת קורות חיים בתחום ההיי-טק והן לאיתור הזדמנויות עסקיות. באמצעותה תוכלו להפיץ את קורות חייכם ותוכלו להפיץ את העובדה כי אתם פנויים ומחפשים את האתגר התעסקותי המשמעותי הבא שלכם. כמו כן, לא להתבלבל – הפרופיל שלכם בלינקדין מהווה קורות חיים בפני עצמו. עליכם לוודא כי הוא כתוב באופן שיווקי ומרשים וכי הוא משרת אתכם באופן המיטבי שרק ניתן.
 
הפצת קורות חיים מתקדמת – גוב ווב
 
הפצת קורות חיים בתחום ההיי-טק החכמה והאפקטיבית ביותר נעשית בקלות דרך מנוע החיפוש המתוחכם והמתקדם של Job Web . המעסיקים שלכם הם הלקוחות שלנו, דרך מנוע החיפוש המתוחכם שלנו הם יחפשו וימצאו אתכם ממש כפי שגוגל מוצא תוצאות רלוונטיות למונחי חיפוש.
 
פשוט העלו את קורות החיים שלכם ובמקום לחפש הזדמנויות תעסוקתיות, ההזדמנויות תמצאנה אתכם. במקום לרדוף אחרי מעסיקים, הם ירדפו אחריכם. במקום לשמוע את התשובה הלקונית ‘אל תחזור אלינו, אנחנו נחזור אליך’, תצטרכו לשריין ביומן שלכם תאריכים לראיונות.
 
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה