שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2540
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> מציאת עבודה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מציאת עבודה
 

כיצד להתחיל קריירה בתחום הנדל"ן


nananana
 
 

אם אתה חושבים להיות סוכני נדל"ן, כנראה שתם לא לבד. כרגע יש יותר מ -1.2 מיליון מתווכים בארה"ב, ומסיבה טובה. מתווכים יכולים ליהנות משעות גמישות, הזדמנות להיות עצמאיים, וכמובן, כסף טוב פוטנציאלי. אבל איך כל האנשים האלה הפכו לסוכנים? העובדה היא כי רוב האנשים שעובדים כיום כמווחים התחילו דווקא לעסוק במשהו אחר לחלוטין.

הצלחה בתור מתווך נקבע על ידי האישיות שלכם. זה לא משנה מי אתה יודעים. הגיל שלכם גם לא משנה. גם החינוך שלכם לא. מה שמשנה זה שאתם טיפוסים אופטימיים שיודעים להצליח לפתור בעיות ואתם אוהבים לעבוד ולהיות באינטראקציה אם אנשים אחרים.  

ביום-יום, קיימים שלושה תפקידים שיש לסוכני הנדל"ן: ייצוג קונים, ייצוג מוכרים ובניית עסקיהם. וזה קל להתחיל, לא משנה מה אתה עושים עכשיו.

אז איך מישהו יכול לעבור להיות סוכן נדל"ן?

1. קבלו רישיון

ראשית, תצטרך לקבל רישיון נדל"ן. תצטרכו לעשות קורס ולקבל תעודה מוסמכת של סוכן נדל"ן. הקורסים קשורים בעיקר לאתיקה, אפליה והגנות צרכניות אחרות. ישנם קורסים מקוונים רבים זמינים. הקורס הארוך ביותר עשוי להיות מעל שמונה שבועות, אבל קורסים רבים ניתן להשלים תוך פחות משבוע. עלות הקורסים והרישיון הסופי יכולה להשתנות, אבל זה בדרך כלל 5,000 שקל לקבלת הרישיון.

2. הצטרפו לאיגוד הלאומי של מתווכים

רישיון המדינה נותן לכם את הזכות החוקית למכור נדל"ן, אבל אתם לא יכולים לקרוא לעצמך מתווכים עד שהצטרפתם לאגודה הלאומית של המתווכים.  אתה לא חייבים להצטרף לאגודה, אבל סוכנים מצליחים לעתים קרובות מוצאים שזה מועיל. רוב סוכניות הנדל"ן ידרשו את זה.

3. תמצאו מקום כדי לקבל הכשרה מתאימה

סוכנים רבים מופתעים לגלות כי רישיון הנדל"ן שלהם לא מכין אותם לעשות את העבודה היומיומית של סוכן נדל"ן. בתחום הנדל"ן יש חלקים רבים לעבודה, ממציאת לקוחות עד לסגירת עסקאות. סוכני נדל"ן צריך למצוא מורה, מאמן או כל צורה אחרת של הכשרה כדי להצליח. ישנם הרבה מקומות שניתן לעשות בהם התמחות ולקבל הכשרה מעשית. הדבר עוזר להרבה סוכנים צעירים ללמוד בשטח את חוקי המשחק ואיך להתנהל בזירה התחרותית שנקראת שוק הנדל"ן. סוכנים חדשים צריכים ללמוד ולצבור הרבה מידע במהירות כדי להצליח. שוק הנדל"ן ההולך ומשתנה בקצב מטורף וכל הזמן ישנם דברים חדשים ללמוד ולהיחשף אליהם, ולכן זה כל כך חשוב עבור סוכן צעיר לצאת ולהשתפשף כדי לצבור ניסיון.

מאמר בחסות נענע פרסום - פרסום מודעות תכנון ובניה אצלנו!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה