שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> מציאת עבודה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מציאת עבודה
 

כיצד לכתוב קורות חיים?


יובל

yuvalzz02

 
 

כיצד לכתוב קורות חיים?
החלטתם כי הגיע הזמן לשינוי או שסתם נמאס לכם מהבוס המציק והגיע הזמן לעיין במדורי משרות פנויות. מצפה בפניכם הרבה עבודה. חיפוש עבודה חדשה היא משימה לא קלה, במיוחד בישראל בה על כל משרה מתמודדים אלפי מועמדים. והדבר הראשון שצריך לעשות הוא לכתוב קורות חיים מסודרים ואיכותיים. כאלה שיבלטו ויגרמו למעסיקים העתידיים לזמן דווקא אתכם, ולא להשאיר את קורות חייכם בין שאר הררי המסמכים שמגיעים בכל יום למשרדים השונים.  אז מה עושים?
לכל קורות חיים יש מבנה די קבוע שעליו חשוב להקפיד.
פרטים אישיים – בראש הדף יש למלא את כל פרטיכם האישיים. שם פרטי ושם משפחה, גיל, סטטוס אישי, מקום מגורים ופרטי התקשרות כמובן. אפשר להוסיף גם תמונה קטנה אבל ממש לא חובה.
השכלה רלוונטית – מיד לאחר מכן יש למלא את פסקת ההשכלה. כל תעודה רלוונטית שהשגתם במהלך חייכם תתקבל כאן בברכה. החל מלימודי היסודי, דרך התיכון והאוניברסיטה, וקורסים מקצועיים נוספים אם קיימים. יש למלא את הפרטים בצורה כרונולוגית החל ממוסד הלימודים האחרון ועד לראשון.
ניסיון תעסוקתי-  הפסקה הבאה בכל קורות חיים היא פסקת הניסיון התעסוקתי. בירמנתם בפאב אחרי הצבא? ניהלתם חשבונות במכולת השכונתית? כל ניסיון מקצועי שרכשתם הוא מבורך וכדאי שיצויין. גם כאן יש לכתוב בצורה כרונולוגית מהמקום הנוכחי ועד הראשון.
השירות הצבאי – זוהי אחת הפסקאות החשובות ביותר בכל קורות חיים וכדאי לציין בה כמה שיותר. כולנו יודעים את חשיבות השירות הצבאי במדינה ומעסיקים רבים נותנים לה דגש במיוחד. כאן המקום לציין כל תפקיד חשוב שמילאתם, מפקדי פלוגה? אחראי מטבח? כל תפקיד שמראה על יכולות מיוחדות ראוי שיצויין.
מעבר לקטגוריות הנ"ל אפשר להוסיף בתחתית קורות החיים רשימה של תוכנות בהם אתם שולטים ורצוי אף כמה שפות. הדבר רק יוסיף לכם עוד כמה נקודות שיתנו לכם יתרון על שאר המועמדים.
כיום תוכלו למצוא על גבי הרשת מסמכי קורות חיים לדוגמא מוכנים, המחולקים כבר לקטגוריות מסודרות ובמבנה הנכון, ולכם כל מה שנשאר זה פשוט למלא את הפרטים. אז שיהיה בהצלחה בכל נושא השמה ומי ייתן ותמצאו עבודה חדשה במהרה.
 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה