שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> מציאת עבודה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מציאת עבודה
 

כרטיסי טיסה לעבודה באוסטרליה


יעל טבת

חברת פנאן גוב (fananjob) היא חברת ההשמה הותיקה והמובילה בישראל ל  עבודה  בעולם. מזה 6 שנים שאנו מטיסים אלפי צעירים ל עבודה בחול . נקודות המכירה שלנו פרושות ברחבי קנדה ,ארה"ב, אוסטרליה, אירופה והקריביים.

פנאן גוב הגב שלך בעבודה בארהב  . עבודה בקנדה . עבודה באירופה .

 
 

 

 

כאשר אתם מעוניינים בעבודה לחו'ל הלכתם לפגישות ומצאתם את היעד המבוקש יש בפניכם כמה אופציות:

רוב החברות שאתם טסים ל עבודה באוסטרליה דרכם יש מספר סוכני נסיעות שהם מיעדים אתכם לנסוע דרכם.לרוב סוכני הנסיעות כבר שלחו אנשים לעבודה בחו'ל בעבר ולכן יודעים איך העניינים עובדים .רוב הסוכנים יתנו לכם את האופציה להאריך את החזרה לארץ ללא תשלום.או תשלום בסיסי. מה שחלק מסוכני הנסיעות אולי לא יתנו כאשר אתם אומרים להם שאתם הולכים לעבוד בחו'ל.סוכן נסיעות שעובד דרך החברות שמטיסות אתכם כבר יודע מראש את הפרוצדורה שמתנהלת יודע את המיקום ואת כל מה שצריך כדיי שתגיעו לשם. לרוב גם ישמור אתכם על קשר של אימיילים למקרה שתרצו להקדים או לדחות את החזרה לארץ.ואם זה יעד רחוק אולי יוכל למצוא לכם ביעד החזרה מקום שתוכלו לטייל או לנוח בו לפני החזרה לארץ ללא תשלום.

יש תמיד את האופציה לחפש לבד סוכן נסיעות שאתם מכירים או שקרוב לאזור שאתם נמצאים בו ולסגור דרכם .לרוב יש את החשד שסוכני הנסיעות שעובדים עם החברה שנותנת לכם עבודה בחו'ל אולי לוקחים יותר כסף או שיש להם אינטרנס אישי (מה שלרוב לא נכון)

הבעיה עם סוכניות הנסיעות הללו שאם תאמרו להם שאתם טסים ל עבודות באוסטרליה לא תמיד ירצו לעזור לכם .

למצוא סוכנות דרך האינטרנט היא גם אופציה טובה. להכנס לאניטרנט ולרשום את היעד שאתם מתכננים לטוס אליו לעבודה בחו'ל .

הבעיה עם זה שאם תקבלו הרבה אופציות מה שיכול לבלבל מאוד.או יתנו לכם מחירים גבוהים מידי או נמוכים מידי מה שגם יכול לעורר חשש.

בנוסף יש הרבה חברות סרק שלא באמת יוצאיו לכם כרטיס טיסה לעבודה בחו'ל אלא יקחו את פרטי האשראי במרמה. עליכם להזהר ולחפש רק אתרים בטוחים .

בדרך כלל הכרטיסים יהיו נמוכים יותר המחיר ורובם באנגלית ולא כוללים מטען או כסא ולמרות שהמחיר נראה זול בהתחלה ככל שאתם ממשיכים עם תהליך הכירטוס בשביל לעבוד בחו'ל אתם תראו שמתווספים לכם עוד ועוד עלויות שלא ציפיתם להם כמו מעם וביטוח מטען. ואם תרצו לבטל לא תמיד יהיה אפשר .

תמיד עדיף להזמין כרטיסים לחו'ל דרך מענה קולי אנושי כדיי שתוכלו לשאול את כל השאלות ולברר את כל המידע שאתם צריכים כדיי שלא יגיע מצב שאתם תאבדו כסף או תתבלבלו ותיצרו לעצמכם בעיות לפני הטיסה לעבודה בחו'ל.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה