שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2473
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> מציאת עבודה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מציאת עבודה
 

לימודים ועבודה בחול:


יעל טבת

חברת פנאן גוב (fananjob) היא חברת ההשמה הותיקה והמובילה בישראל ל  עבודה  בעולם. מזה 6 שנים שאנו מטיסים אלפי צעירים ל עבודה בחול . נקודות המכירה שלנו פרושות ברחבי קנדה ,ארה"ב, אוסטרליה, אירופה והקריביים.

פנאן גוב הגב שלך בעבודה בארהב  . עבודה בקנדה . עבודה באירופה .

 
 

 

הגעתם למקום הנכון,חברת הסטודנט המעופף מציעה לכם,חבר'ה צעירים שלא מוצאים את מקומם בארץ ורוצים להתפתח לכיוון עבודה בחול ולימודים בחול.

החברה בעצם מקשרת בינכם לבין מכללות בארצות אחרות שכמובן מעניקות מלגות לתלמידי חוץ ובין היתר תלמידים שהגיעו מישראל.

לימודים בחול יהיו זהים ללימודים בארץ מבחינת הזמנים. בין 3 ל5 שנים תלוי במקצוע שבו בחרתם.

מסלול לימודי משפטים ייקח לכם 4 שנים כאשר לימודי אופנה ייקחו 3 וארכיאולוגיה 5.

הסטודנט המעופף-עד כמה זה חוקי?

החברה מקושרת לכל המכללות בחול כמובן שמוכנות לתת אישור לתלמידי חוץ שהגיעו מישראל, כמובן שזה יעלה לכם כסף היום תואר הוא לא בחינם לא משנה מאיפה תקבלו אותו,אבל הסכום שתאלצו להוציא יהיה קטן יותר ותחיו בתנאים טובים יותר מאשר סטודנטים בארץ שלא מצליחים לסגור את החודש ועובדים במלצרות בלילות.

כמובן שכל האישורים הם אישורים המונפקים על ידי הגופים העוסקים בנושא ות כולם תוכלו לבדוק. כמובן שלפני שתטוסו ללימודים בחול תטוסו לפגישת היכרות עם הדיקנים והמנהלים בחול.

המקצועות הנלמדים באוניברסיטאות בחול-

המסלול הנפוץ ביותר הוא המסלול ללימודי משפטים. לימודי משפטים הולכים מאוד חז3ק בעיקר במכללות באיטליה ובאנגליה. שם תוכלו למצוא עורכי דין מוסמכים ותותחים שיעבירו לכם את השיעורים. בין היתר תוכלו למצוא מסלולי ראיית חשבון ועיצוב אופנה מה שנוץ בעיקר באיטליה,לימודי ארכיאולוגיה ואנתרופולוגיה הנפוצים בעיקר בגרמניה ונורווגיה.אבל עדיין,בכל המקומות קיים תחום לימודי המשפטים מאחר שבכל מקום בעולם המקצוע הוא מקצוע נדרש. בלימודים בחול תוכלו לשלב גם עבודה בחול כמובן שיהיו לכם את כל האישורים הדרושים לקבלת עבודה בחצי משרה.

המדינות בהן אנחנו עובדים:

החברה עובדת עם מכללות ברחבי ארצות הברית,נורווגיה,גרמניה,אירלנד,אנגליה,גרמניה,איטליה,צרפת,בולגריה,הונגריה,יוון וקפריסין.

במהלך הלימודים שלכם בחול בין אם תרשמו ללימודי משפטים או כל מקצוע אחר תוכלו להחזיק חצי משרה, הסטנדרטים שאנחנו דורשים מכל מכללה הם זהים לכן אפשר לדבר בהכללה ולהגיד שתקבלו מגורים בקמפוס יחד עם עוד שותף אחד בחדר, קורס שפה שייערך כמובן לפני תחילת הלימודים על מנת שתגיעו מוכנים כמה שיותר,הרשמתכם ללימודים במדינות אלו מחייבת בקורס לימודי שפה אחד גם מהארץ כמובן.

תוכלו להחזיק חצי משרה בעבודה בחול כמו ציורי שמן חנויות מלצרות או כל דבר אחר שיהיה לכם נוח ויסתדר למעסיק שלכם.

התהליך,

לאחר שנרשמתם אצלנו תגיעו לפגישה שבה נחליט יחדיו איפה הכי מתאים לכם ללמוד ואיזה מקצוע הכי טוב לכם ללמוד. כמובן שכבר מכאן ננסה למצוא לכם עבודהבארץ היעד. מאחר ומספר רב של תלמידי טס כל תחילת שנה ייערך מפגש בארץ שהחברה תארגן על מנת שכל סטודנט יכיר את החבר'ה שיהיו איתו במכללה. כמובן מפגשים שונים לכל מכללה ומכללה.

לסיכום,                

אנשים שלא מוצאים את עצמם בארץ יוכלו לגשת ללימודים ועבודה בחול, לא משנה אם זה בלימודי משפטים אומנות או ארכיאולוגיה התעודה שתקבלו תהיה תקפה בכל העולם ואפילו תהיה יותר נחשבת בישראל למקרה שתרצו להשתמש בה כאן.

זו חוויה יפםה לחיים שמלמדת אתכם הרבה מעבר למקצוע שאותו בחרתם חוויה שתיתן לכם עצמאות ואת הזכות להכיר אנשים חדשים מכל העולם,סטודנטים זרים בדיוק כמוכם שבאו לטעום משהו קצת שונה.

בהצלחה!

 

 


 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה