שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2518
מאמרים: 7559
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> מציאת עבודה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מציאת עבודה
 

למה לשובר את הראש עם ויזה לארה"ב כשאפשר פשוט לטוס לעבודה בקנדה ?!?!


יעל טבת

חברת פנאן גוב (fananjob) היא חברת ההשמה הותיקה והמובילה בישראל ל  עבודה  בעולם. מזה 6 שנים שאנו מטיסים אלפי צעירים ל עבודה בחול . נקודות המכירה שלנו פרושות ברחבי קנדה ,ארה"ב, אוסטרליה, אירופה והקריביים.

פנאן גוב הגב שלך בעבודה בארהב  . עבודה בקנדה . עבודה באירופה .

 
 

 

עבודה בקנדה תמיד נשמעה לי קורצת יותר וחסכונית יותר, הרגיש לי שלהוציא ויזה לארה״ב ולקחת את הסיכון- הכלכלי על הוצאות הויזה ואת ה״באסה״ הגדולה מאוד כאשר בונים ציפיות ובסופו של דבר הכול מתבטל. עבודה בקנדה ובמיוחד עבודה בטורונטו משמעותה עבודה במדינה שאין שום צורך באישור כניסה אל המדינה, אין שום צורך בהוצאה כלכלית טרם הטיסה ובנוסף עבודה בטורונטו מאפשרת לעבוד בסביבה שמאוד מושפעת מהתרבות האמריקאית. לכן עבודה בקנדה בעיר טורונטו זה ממש כמו לעבוד בארצות הברית הקנדית. האוכלוסיות צורכת בקנה מידה אמריקאי, העיר מתנהלת דומה מאוד לערים הגדולות של ארצות הברית אבל אתם בעצם עובדים בקנדה. מעבר לזה המחשבה הקבועה כאשר עובדים באופן לא חוקי, אפילו אם מדובר בעבודה בקנדה, היא מחשבה מטרידה. אני מאמינה שרוב האנשים לא מייחסים חשיבות רבה לקנדה (עם כול האהבה והכבוד שיש לי אל קנדה בכלל ולטורונטו בפרט), סביר להניח שרובנו מעדיפים להיתפס בקנדה ולא באירופה, אוסטרליה או ארצות הברית. למצוא עובדה בקנדה ובמיוחד למצוא עבודה בטורונטו, עיר כול כך גדולה ומגוונת זו עבודה קלה; קלה מאוד.

קנדה כמדינה וטורונטו כעיר

עבודה בקנדה לרוב נשמעת מרחוק כמו עבודה במדינה גדולה, משעממת ובעיקר קרה מאוד. מרבית האנשים נרתעים כאשר הם שומעים את צמד המילים ״עבודה בקנדה״, בעיקר כי הם מדמיינים לעצמם עבודה במדבר קרח. אז הרשו לי לתקן אתכם. כן, עבודה בקנדה משמעותה עבודה במקום קר, אבל גם עבודה באירופה משמעותה עבודה במקום קר וכך גם עבודה באזורים מסוימים בארצות הברית. האקלים הארץ ישראלי נמצא במיקומים בודדים בעולם. מעבר לזה קנדה היא מדינה עצומה, ישנם כול כך הרבה מקומות, וכול מיקום שונה מאוד מקודמו. חשוב להבין איך מחולקת המדינה, חשוב להבין את אופיו של כול מחוז. עבודה במחוז כמו מחוז אונטריו, שהוא המחוז הגדול ביותר בקנדה ולטעמי גם בין המעניינים ביותר בקנדה היא עבודה מעניינת יותר. עבודה בטורונטו היא בדיוק כמו עבודה במנהטן רק שבמקום אמריקאים הציבור הוא קנדי. עבודה בטורונטו מאפשרת לכם לעבוד בקניוני ענק, במרכזי העיר, בלב קנדה, בעיר הגדולה ביותר בקנדה והעיר שבאופן כלכלי מכניסה הכי הרבה כסף למדינה. עבודה בטורונטו מאפשרת טעימה מכול העולמות. גם עבודה אינטנסיבית וגם חיי לילה ובילויים. טורונטו היא עיר עם אופי אמריקאי, היא מאוד מושפעת תרבותית מארה״ב דבר התורם לנו כעובדים בעיר בטורונטו גם בפן הכלכלי וגם בפן החברתי.

עבודה בקנדה בעיר טורונטו:

עבודה בקנדה לרוב באה לידי ביטוי בקניונים. רוב הישראלים שטסים לעבודה בקנדה, טסים לעבוד בתחום המכירות בקניונים, עגלות בשפתנו. בעיר טורונטו תחום המכירות הוא מאוד מפותח מה שאומר שבמידה ומצאתם עבודה בטורונטו, תהיו בטוחים שאתם לא היחידים! רוב המהגרים בקנדה מגיעים לטורונטו, בדיוק כמו שרוב המהגרים בארץ מגיעים לתל אביב. טורונטו מציעה מקומות עבודה שונים ומגוונים. עבודה בקנדה היא עבודה רווחית, אך עבודה בטורונטו היא רווחית אף יותר. הקניונים ענקיים, האופי הבזבזני של תושבי העיר רק משפר את השכר הממוצע, כמות התיירים שמגיעה לעיר היא גדולה בהרבה יותר וכול הסיבות האלה יחדיו מחזקות את הטענה שאם כבר עבודה בקנדה אז שזו תהיה עבודה בטורונטו. 

עבודה בקנדה בתחום המכירות:

תחום המכירות הוא לא תחום כלל בכלל, הוא אינו מתאים לכל אחד. חשוב מאוד לפני ההגעה לטורונטו או בכלל לכול מיקום בעולם לדעת שאתם מסוגלים לעבוד בתחום המכירות. חבל מאוד לטוס עד לקנדה ובסוף לחזור מופסדים כלכלית. מכירות אומנם הוא התחום הרווחי ביותר עבור ישראלים בחו״ל אך הוא מאוד מורכב. בעיר כמו טורונטו, כמות המתחרים היא אדירה! ישנם עוד אלפי ישראלים ביוק כמוכם שחיפשו עבודה בקנדה, מצאו את עצמם בטורונטו מוכרים כול דבר, החל ממוצרי ים המלח, מיישרי שיער, כריות חימום, צמידי כוח, מגהצים וכדומה. כול אלה רק מראים עד כמה נפוצה היא עבודה בקנדה. המסקנה העיקרית היא שככול שיש מתחרים חשוב יותר לסמוך על כישורי המכירה שלכם. אם אתם באמת מאמינים שמכירות זה בשבילכם, מעוניינים לרכוש ניסיון, כסף וחוויה, עבודה בקנדה בעיר כמו טורונטו זה בדיוק בשבילכם!

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה