שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2473
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> מציאת עבודה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מציאת עבודה
 

מוצאים לכם עבודה אחרי צבא


mata rotze
 
 
פחד רציני שהרגשתי בעקבות השחרור משירות סדיר נוצר מכך שעדיין לא שיערתי להיכן הולכים מכאן?! האמת היא שכשאנו גומרים את הבגרויות והשירות אנו כביכול נחשבים לבוגרים רציניים, שכעת יכולים לקחת ערובה לגבי החייהם ואף להחליט באיזה תחום לעבוד במהלך חייהם הבוגרים...

אכן, המשפחה שלנו מצפה שנחליט במהירות מהו הכיוון שלנו. אולם בפועל, ממש לא פשוט להבין מסקנה כה חשובה ובעלת משמעות. ועל כן, הבנתי שצריך להמתין מעט ולבדוק כהלכה את כלל האופציות שיש לי, כמו לדוגמה טיול למזרח והרשמה לקורס מחשבים.

עבודה אחרי צבא

אם כן, אחר מחשבה עמוקה הבנתי שעלי קודם כול לספר את לבטיי למומחים מקצועיים שיודעים איכה לייעץ למשוחררים טריים. סך הכל, אלה הם מומחים מקצועיים שמעניקים סיוע לצעירים במצבי כל יום. לכן, באפשרותם להעניק פרספקטיבה נכונה ולעזור להחליט מי אני.

ואכן, הייעוץ המקצועי תרם לי להבין כמה דברים: קודם כל ראיתי שכדי שאוכל להתקדם כפי שצריך יש הכרח תחילה להרוויח כסף שיחד עם הפיקדון הצה"לי יניח בידי אפשרות להתפתח כראוי. בנוסף, שיערתי שבשלב זה ראוי גם לבלות. לפיכך, גיששתי אחר כיוון עבודה שיעניק לי אפשרות לעשות את שניהם.

למצוא משרה אחרי השחרור מצה"ל

בימינו, קיימות מלא אפשרויות פרנסה למשוחררים טריים. כמו למשל - עבודה בדרום בתחומים שונים למשל מכירות. ואף, אפשרי בהחלט למצוא משרות בחו"ל במגוון ענפים לדוג' עגלות מכירה, שמרטפות ועוד. לכן, ניסיתי לבדוק את האזורים השונים בהם אמצא עבודה. באופן מפתיע גיליתי המון עבודות לדוג' עבודות בברצלונה ועבודה בניו יורק. הסקתי לאיפה לנסוע וממה להתפרנס בסיוע מכווינים והמסע החל.

היתרון הגדול העומד מאחורי הג'ובים הללו הוא האפשרות לעבוד ולבלות גם יחד, לחיות בערים יפות ותוך כדי לעשות משכורת. לאחר מכן, הסקתי שעליי לחגוג את שנת הפרנסה בחו"ל בטיול מוצ'ילות עמוס בחוויות חדשות.

הרשמה לאוניברסיטה לאחר העבודה מועדפת

בתום תקופתי בחול הגעתי למסקנה שעכשיו זה הזמן לקחת צעד ראשון לעבר שוק העבודה. אך בשביל באמת להצטיין צריך להבין מא' עד ת' לאיזו משרה בכלל מעוניינים להיכנס. בהתאם לכך, אפשר להסיק לאיזה חוג ללכת. אבל בשביל להתברג לתוך האוניברסיטה המבוקשת חייבים לעמוד בדרישות הקבלה, לשפר ציוני בגרות במתמטיקה וגיאוגרפיה וגם להצטיין בפסיכומטרי עם ציון גבוה.

אך באופן ברור הבחירה במה אשתלב במשך החיים הבוגרים היא לא קלה ועוד צפויה לבלבל את כולם. ולכן, מומלץ בהחלט להתייעץ עם בעל מקצוע ותיק, שאכן יכול לתת ייעוץ שלם ואמין. במקרה האישי שלי, הפגישה הזאת הן עזרה לקבל החלטות וגם הראתה לי מטרות נוספות, מעניינות ומרגשות שטרם הייתי מודעת אליהן.

מעוניינים לדעת עוד על אוקינוס האפשרויות שיש לכם? מעוניינים לזכות בסיוע וייעוץ מקצועי? כל הפרטים ב-http://www.helpfree.co.il/ וזכו למענה מהיר.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה