שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> מציאת עבודה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מציאת עבודה
 

מחפשי עבודה


תומר כהן

tomer

 
 

 

* נגישות – במעוף משאבי אנוש מצוי מאגר עצום וייחודי של משרות בכל תחומי שוק העבודה. ישנן חברות ומשרות שהגיוס אליהן פתוח אך ורק דרך מעוף משאבי אנוש. ישנן משרות ייחודיות שכל תהליך הגיוס אליהן ניתן רק דרכינו.

* מהירות תגובה – כאשר שולחים קורות חיים דרך אינטרנט או כל אמצעי אחר אף פעם אין לדעת מתי ואם בכלל יחזרו אליכם. במעוף משאבי אנוש מהירות התגובה היא מיידית. אם קורות החיים שלכם מתאימים הם ישלחו עוד באותו היום לחברה ותזומנו לראיון עבודה. כמו כן רכזות השמה ידאגו לזרז את הארגון המגייס במתן תשובה והמשך תהליכים.

* קשר אישי – מציאת עבודה דרך האינטרנט בעייתי מאחר והיחס הינו מנוכר, קר ואינו אישי. ב"מעוף משאבי אנוש" תקבלו יחס אישי,שירות אדיב ונעים ומיצוי פוטנציאל מקסימאלי. רכזי השמה דואגים לטפח קשר אישי עם מחלקות משאבי האנוש בחברות וארגונים ונוצר מונולוג לגבי המועמדים, מה שמעלה באופן משמעותי את הסיכוי לקבל עבודה או לפחות להתראיין. כמו כן יבצעו לכן התאמה למספר משרות רלוונטיות עבורכם בו זמנית וימשיכו את התהליך עד שתתחילו לעבוד.

* הכנה – "מעוף משאבי אנוש" חרטה על דגלה להכין היטב את המועמדים אותם שולחת לארגונים וחברות לראיון עבודה. רכזי הגיוס יתדרכו אתכם היטב לפני ראיון עבודה/מרכז הערכה/יום מיון תוך שימת דגש על התאמה לארגון ולמשרה אליה הינכם נשלחים. 

* שיפור – כולנו מכירים את ההרגשה של המתנה דרוכה לאחר שליחת קורות חיים ובמיוחד לאחר ראיון. המתנה ארוכה שלעיתים מתגלה כהמתנת שווא ואם מתקבלת תשובה שלילית אין תמיד משוב ברור. תודות לקשר הישיר והאישי שנרקם בין רכז ההשמה והמראיין מהחברה תדעו בדיוק למה לא התקבלתם לחברה ומה צריך לעשות לשיפור.

לפי כל הכתוב מעלה נבין שגם היום, אולי אפילו יותר מתמיד כדאי ועדיף לחפש את תפקידכם העתידי דרך "מעוף משאבי אנוש". למעוף משאבי אנוש יתרונות חשובים,רבים וחיונים לחיפוש עבודה והם יעלו את סיכוייכם למציאת משרת החלומות! 

*המאמר כתוב בלשון זכר אך מיועד לשני המינים.  


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה