שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> מציאת עבודה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מציאת עבודה
 

סדנת תיפוף – מרגש, כובש, מלמד


yakov cohe
 
 

סדנת תיפוף – מרגש, כובש, מלמד 
יש משהו בתיפוף שגורם עבורינו לחוויה חושית וגם על חושית מרגשת, סוחף כל אחד למחוזות רחוקים ומלמד כל אחד רבות על עצמנו. סדנאות תיפוף נעשו בשנים האחרונות למוקד עניין מרכזי, דרך מלהיבה לפיתוח תחביב או הנאה חד- פעמית לכבוד אירועים. הצליל ממכר, היכולת שיש לנו לנגן ולתופף טוב יותר משתפרת מרגע לרגע ובסך הכל מדובר באקט חיובי ומאזן מכול הבחינות, פיסית ונפשית אפילו יחד. 

סדנאת תיפוף- מה מבצעים במקום זה במדוייק? 
במשך סדנאות תיפוף לא אך ורק מתופפים אלא גם משוחחים, תקבלו רקע אודות התוף ומבנהו, שומעים את כל המקצבים הרבים, עושים תרגילי הרפייה קצרים באמצעות דמיון מודרך ויוצאים לדרך. סדנאות תיפוף שמות דגש על גבי הקבוצה אולם גם על היחיד והתקדמותו האינדיבידואלית. הקצבים בהתחלה איטיים ופשוטים למדי, כדי שנוכל להכיר את התוף ולהבין איך הוא מגיב למכות כפות ידינו (והיכן היכינו בו) ואחכ הקצב מתגבר והאפקט החווייתי מתעצם גם הוא. בזמן סדנאות תיפוף חווים הנוכחים את אותה חוויית התיפוף הקבוצתי, הנאה שלא קיימת נוספת לה. המקצבים מכניסים את המתופפים לריכוז מעמיק כך המוח משתחרר ממחשבות היום יום ונותן הזדמנות לנפש "להרים את המושכות" ולתת לנו להכיר את עצמינו יותר טוב. 

עבור מי דבר זה מתאים? 
סדנאות תיפוף מתבצעות באורח שוטף בכל רחבי המדינה ומתאימות לקבוצות שונות ומגוונות ולמעשה, עבור כל אדם ש חפץ להתנסות בחוויה אחרת ומעצימה. סדנאות תיפוף מתאימות לצעירים, קהל מבוגר יותר, קשישים, לימי גיבוש מטעם צוותי עובדים, לקבוצות נשים ונערות, לשמחות משפחתיות, ערבי כיתה, מסיבות ימי הולדת או בכל אירוע נוסף. במקרים רבים ההודעה על גבי קיומה של סדנת תיפוף מהסוג הזה או אולי אחרת מתפרסמת ברשת האינטרנט וכל אחד שרוצה יהיה יכול להרשם גם ללא להכיר היטב את אותם המשתתפים האחרים. 

מי מעביר את כל סדנאות התיפוף? 
מדריכי סדנת תיפוף הינם מתופפים מקצוענים ש מקצועיותם באה לידי מציאות ממש לא אך ורק ביכולות תיפוף טובות אלא אף ביכולות ניהול קבוצה, הבנת הדינמיקה הקבוצתית, מקצועיות בהעברת הדרכות, אסרטיביות ואפשרות לסחוף איתם את הקהל המגוון שמולם. חוגי תיפוף באורח טבעי יכולות להתאים ל חסרי כל ותק בענף ומסיבה זו מדריכי הסדנאות אמורים ליטול את זה בחשבון ו- "לתפור" עבור כל קבוצה אחר מערך החוג שמתאים בשבילם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה