שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> מציאת עבודה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מציאת עבודה
 

סיפור אישי על עבודה בקנדה


יעל טבת

חברת פנאן גוב (fananjob) היא חברת ההשמה הותיקה והמובילה בישראל ל  עבודה  בעולם. מזה 6 שנים שאנו מטיסים אלפי צעירים ל עבודה בחול . נקודות המכירה שלנו פרושות ברחבי קנדה ,ארה"ב, אוסטרליה, אירופה והקריביים.

פנאן גוב הגב שלך בעבודה בארהב  . עבודה בקנדה . עבודה באירופה .

 
 

 

וואו... רק מהמחשבה על העבודה בקנדה העיניים שלי נוצצות, זו פשוט האוירה במדינה המושלמת הזו, אולי , הייתי אחרי טיול של חצי שנה בדרום האמריקה וחשבתי שזה יהיה ממש נחמד אם סוף סוף אני גם כן אנסה לראות מה העגלות האלה שכל העולם מדבר עליהם, כי אז לא ידעתי שאם לא טסים ל עבודה בקנדה או בכל מקום שהוא בעולם במטרה אחת, נשברים בקלות וההצלחה לא תגיעה במהרה, אחרת לא הייתי מכירה את המקום המופלא הזה לעולם, המכירות הכי גבוהות שלי עמדו על , ואני מדברת איתכם על השיא שלי. לא שהייתי מרוששת7000 שקל ביד.

החיים בקנדה הרבה יותר קלים מבארץ, הכל שם זורם בקלות שאי אפשר לתאר, כשהיינו מטיילים הנוף היה אחר ואפילו כשסתם ישבנו באחת הדירות הכל נראה מושלם, ללא ספק המקום הזה אדיר, בגלל שלא הייתי תקופה ארוכה בקנדה, אבל היו לי שם חוויות שלא הייתי חווה בשום מקום אחר בעולם...

הבוס שלי דאז תמיד אמר שגם ב' האחרונות של היום אפשר לעשות מכירה מפוצצת. בתאכלס הוא כל כך צדק, אבל משום מה לא הצלחתי למכור כלום/ דולר עגול ומעוגל. היא עבדה בחברת סלולרי מקומית בסמוך לעגלה שלנו ואם הזמן פשוט התחברנו, שזה דבר אסור בתחלית האיסור ב עבודה בקנדה ובחול בכלל, היא כל כך התלהבה מהסיפורים שהיא הבטיחה שהיא תתייצב השנה בארץ, השעה היתה בערך , שעה לסגירת הקניון. ה עבודה בקנדה היתה מאוד מהנה ומאתגרת אבל גם מאוד מעייפת.

בסופו של דבר התייאשתי, בזמן שאני מתקתקת את הצלליות על הדיספליי ומחזירה אותן למקומן עברה אל מול עיניי לחמניה עסיסית ביותר - הפירוש הוא מישהי שאפשר לעשות עליה מכירה גדולה במיוחד, הושבתי אותה על הכיסא והתחלתי לעשות לה את ההדגמה של הצלליות8 צלליות ועוד כמה מוצרים נלווים, היא כבר רצתה לזוז. הראתי לה את ליין טיפוח הפנים שלנו והיא ישר נדלקה על המוצרים800 דולר, אבל לפעם ראשונה ואחרי יום כל כך מטורף שלא הצלחתי למכור מוצר אחד מבחינתי זה היה מעולה, עד מהרה קיבלתי מלא טלפונים מחמיאים מכל עמיתיי לעבודה בקנדה, שבאמת הכל בראש, אבל כל אותו היום הרגשתי שהולך לקרות משהו טוב, ברגע שהגישה היא פתוחה ואחרת אוטומטית אנחנו פותחים לעצמנו את המזל, אחרי אותו יום מיוחל בעבודה בקנדה הדברים השתנו מעט, אבל ידעתי להסתכל על הפרטים בצורה יפה יותר ומקבלת יותר שלפי דעתי זהו פרט חשוב ביותר בעבודה בקנדה"ב באירופה ובכל מדינה בעולם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה