שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> מציאת עבודה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מציאת עבודה
 

עבודה בקנדה לנהגי משאית ומובילים


INTERFORCE

מערכת אינטרפורס

www.canada-jobs.co.il

 
 

 

כל בעל מקצוע שאל את עצמו לא פעם האם הוא יכול להרוויח יותר, אם הוא יעשה את אותה העבודה בדיוק. עבור נהגי משאיות בישראל, התשובה היא ברורה בהחלט. ארזו את החפצים ואת משפחותיכם, ובואו להגר ולעבוד בקנדה, אשר מציעה תנאים מדהימים לכל העוסק במלאכה, הדורשת אחריות רבה ומוכרת על ידי הממשלה המקומית כחשובה מאוד. זאת עוד לפני שהתחלנו לפרט על התנאים הסוציאליים המעולים, היחס הנהדר לאנשים שמהגרים מארץ זרה, כמו הישראלים שכבר עשו את הצעד ששינה את חייהם ושלל היתרונות הרבים שקנדה מציעה לתושביה.

הגירה ועבודה בקנדה לנהגי משאית

ממשלת קנדה רואה בנהגי משאית ובמקצועם חשיבות עליונה, וכך היא מתייחסת אליהם. נהגי המשאית המועסקים בקנדה נדרשים לעבור בדיקות רפואיות, להציג רישיונות בתוקף ולעבור רענון מפעם לפעם, זאת על מנת לוודא שהם אכן כשירים לבצע את העבודה שזקוקה לאנשים אחראיים ונאמנים. נהגי משאיות בקנדה צריכים להעביר לעיתים מטענים הכוללים חומרים מסוכנים והאינטרס של ממשלת קנדה הוא שהעוסקים במלאכה יהיו אנשים איכותיים ככל שאפשר, והם גם מתוגמלים בהתאם. נהגי המשאית המגיעים לקנדה עוברים בדרך כלל הכשרה קצרה, זאת בכדי שיקבלו את כל המידע הנדרש לגבי חוקי הנהיגה על רכב כבד במדינה ומחוצה לה.

סוגי רישיונות נפוצים ודרישות מינימום

בקנדה יש שני סוגי רישיונות נפוצים. יש את רישיון D, אשר מקנה לבעליו אפשרות לנהוג על משאית עם נגרר קטן, ויש את רישיון A אשר מאפשר לנהגי המשאית לנהוג עם נגרר ללא הגבלת משקל. יש גם אופציה לשדרג את הרישיון לרישיון AZ, שהוא רישיון עם בלמי אוויר. בשביל שתוכלו להוציא רישיון A או D תצטרכו שיהיה ברשותכם רישיון G רגיל. בנוסף, חשוב שתדעו שרוב החברות ששוכרות את שירותיהם של נהגי משאיות בקנדה, דורשות ותק של שנה לפחות בחברה כלשהי, טרם הקבלה לעבודה. עליכם לעבור בדיקות רפואיות, להחזיק ברישיון בתוקף של שנתיים לפחות ולהציג מסמכים המראים שאין לכם עבר פלילי. וודאו שאכן יש לכם מסמכים אשר מוכיחים זאת, וצאו לדרך.

קנדה זקוקה לכם

המדינה הצפונית מייצאת הרבה מוצרים לארה"ב, ומכיוון שהיא משתרעת על שטח רחב, הצורך בנהגי משאית הוא גדול. ממשלות רבות בעולם לא רואות בנהגי הרכב הכבד בעלי מקצוע, והיחס בהתאם. את המשפט האחרון אי אפשר לומר על ממשלת קנדה, אשר כאמור, רואה במקצוע של נהג משאית חשיבות גדולה, ומאמינה שמוטלת עליו אחריות גדולה לא פחות בהעבירו סחורה ממקום למקום. מסלול ההגירה לקנדה לנהגי משאית הוא מהפשוטים והידידותיים ביותר עבור מי שהחליט לעשות את השינוי בחייו ולעבוד למדינה שרואה בנהגי המשאית בעלי מקצוע לכל דבר, ומכירה בחשיבות הרבה שלהם.

מסלול הגירה פשוט ונוח

קנדה היא מדינה של מהגרים, כאשר רוב האוכלוסייה בה מגיעה ממדינות זרות. במדינה מדוברות בעיקר שתי שפות (אנגלית וצרפתית) וההסתגלות אליה היא לרוב קלה, מכיוון שהמדינה דוגלת באחווה ובקבלת השונה. מסלול ההגירה לקנדה הוא פשוט ונוח, ויש בישראל חברות אשר נותנות שירות של הגירה לקנדה ומלוות אתכם לאורך כל התהליך. החברות הן המתווכות בין המהגר הפוטנציאלי לבין ממשלת קנדה, אשר זקוקה מאוד לנהגי משאית. באפשרותכם לקבל ייעוץ חינם לגבי הגירה ועבודה בקנדה בתור נהג משאית בלחיצת כפתור.

 
 
 
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה