שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> מציאת עבודה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מציאת עבודה
 

עבודה זמנית בארצות הברית


mata rotze
 
 
חיים חדשים בחו''ל.

קוראים יקרים, אני מבין אתכם; אחוז נכבד ממדינתנו מתאמץ כדי לחיות בכבוד! הדלק מרקיע שחקים, מחירי הדירות עולים ורובנו לא נותנים אמון בהנהגה. כלל ועיקר כעת, כשהשלטון מתערער, העתיד נראה שחור ומתרחקים מהחזון של אבותינו.

זו החלטה שלכם לנסות ולחיות כי "יהיה בסדר", לרע ולטוב, לייחל להווה יותר טוב, וזו החלטה שלכם לנסות לחיות במזרח - זה לא קשה. כבן אדם שכבר עשה את הטרנספורמציה ומבין מהחברים בחדשות אשר עדיין לא ויתרו - על כמה מתפשרים במדינה הזו בניגוד אל ארצות הברית, יש בי הצורך בשורות הבאות לסבר את האוזן לכל מי שרוצה מהי הדרך הנכונה - ולנסות להתחיל לחיות כמו שצריך, פשוט לא בארץ…

עבודה זמנית

בראש ובראשונה, מומלץ לברר מול אבא ואמא או סבא וסבתא - אולי יש לכם דוד רחוק במדינה כלשהי על פני כדה''א. בכל מקרה מומלץ לקבל אישור עבודה בחו"ל, אין מה להתאכזב אם לא למדינה שתמיד חלמתם, מוטב שתהיה לכם האפשרות.

במידה ולא מאשרים לכם להתארגן על אזרחות נוספת, יכול להיות שאפשרי להתארגן על אישורים אחרים - שיעזרו לכם להיכנס למדינה זו, למצוא בה עבודה וגם ליהנות מדברים מסוימים, כמו שכ''ד נמוך. יש ממשלות שיתירו לכם אזרחות לאחר מספר שנים או אחרי לידה, ודאי שמדינות מסויימות עלולות להלין לכם את האזרחות בעקבות אירועים כאלה או אחרים. כדאי לדעת מראש את החוקים של ההגירה אשר נקבעו מראש.

להשיג את האשרה - זה באמת מסובך?

שימו לב, כל מדינה והנהלים השונים שלה למתן אשרה. לצורך העניין, הנפקת ויזה של ארהב תצריך המתנה ארוכה וראיונות, בעוד שהנפקת ויזה ליפן תהיה יותר קלה, אבל מאפשרת להתארח אצלה עד שלושים ימים. חשוב שתתעדכנו במקומות רלוונטיים בנושא הדרישות שהשגרירויות קבעו, משום שהקריטריונים הללו מתחלפים עם הזמן.

לצורך הראיון עליכם להכין תעודות זיהוי, תמונת דרכון חדשה, דרכון תקף, ועוד תעודות שיתבקשו מראש. רצוי להתלבש מכובד ולא לצעוק, אין אפשרות לדעת על אופי האדם שיארגן ראיון זה - והרושם הראשוני משליך עליכם. המחירים עשויים גם להתעדכן - בדרך כלל בין סכום זניח למאות שקלים. אפילו הזמן שהקונסוליה תצטרך בשביל להוציא את אותה הויזה - עלול להיות בין סוף הראיון למספר שבועות. זכרו לתכנן הכל מראש, אל תחמיצו צ'אנס כזה בגלל חוסר אחריות.

במקרה ואתם בעלי משפחה, ישנם דילים במדינות מסוימות, אשר מאפשרים הוצאת ויזה רגילה לילדים ולאשה.

האשרה הגיעה. מה חשוב לעשות?

נסו לשאול על היסטוריית המדינה, יחסי מדינות שכנות והזדמנויות פיננסיות. מומלץ גם לקבל הסברים על הלשון המקומית, אפילו בצורה בסיסית.

ברוב המדינות קל למצוא מגוון מקורות מחיה ידועים, לדוגמה, טיפול בילדים או מכירת מוצרי טיפוח, שיעזרו להכניס לכיסכם סכום כסף סביר, אפילו רק עד שתמצאו נישה משלכם. נכון, רוב המשרות הנ"ל מזוהות עם אחרי צבא או חבר'ה שצמאים לעבודה כלשהי, דעו שבשביל באמת להשיג פרנסה מכובדת בניו זילנד, לפעמים צריך להתפשר.

הייתם רוצים יותר מידע? עוד מידע ב-http://www.terminal.co.il/work_in_europe.php. בפעם הבאה - אעביר טיפים נוספים ואשתדל להצעיד אתכם כמה שאפשר - שתגיעו אל הדבר שחלמתם לעשות. נתראה בהמשך!

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה