שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> מציאת עבודה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מציאת עבודה
 

קורס מזכירות רפואית


סנונית

סנונית שירותי תוכן

http://snunitcontent.co.il/

 
 

אם אתם מחפשים מסלול לימודים מעניין שקשור לתחום הרפואי ויכול להבטיח לכם קריירה ארוכה ומתגמלת – שווה לכם לשקול להירשם לקורס מזכירות רפואית.

קורס מזכירות רפואית מועבר במספר מכללות ברחבי הארץ. המטרה שלו היא להכשיר עובדים לעבודה במוסדות הקשורים לתחומים הרפואיים. הבוגרים של קורסים אלה משתלבים לאחר מכן בעבודה במקומות כמו מרפאות של רופאים פרטיים, קופות החולים מכבי, כללית, לאומית ומאוחדת וכן בחברות רפואה שונות.

במסגרת הקורס רוכשים התלמידים ידע בתחומים כמו אנטומיה ופיזיולוגיה, מערכות ותוכנות מחשב משרדיות של עולם הרפואה, ניהול משרד באופן כללי וכן רוכשים ידע בתחומים הקשורים לאתיקה של עולם הרפואה.

כדי להתקבל ללימודים בקורסים מסוג זה יש צורך בד"כ בסיום של 12 שנות לימוד וכן מבחני כניסה בעברית ובאנגלית ומעבר של ראיון בוועדת קבלה. הלימודים נמשכים בד"כ קרוב לשנה במסגרת של לימודי ערב ואורכים כ- 340 שעות לימוד אקדמיות.

בסיומו של קורס מזכירות רפואית מקבלים תעודה מטעם המכללה ומשרד התמ"ת. עפ"י כל ההערכות בשוק התעסוקה, הביקוש לבוגרים של קורס זה רק עתיד לעלות. בשל התארכות החיים נוצר צורך גדל והולך בשירותי רפואה לאנשים בגיל השלישי. יותר ויותר מוסדות סיעודיים ומרכזים לטיפול בקשישים נפתחים והם זקוקים לכח אדם מיומן – לא רק רופאים ואחיות אלא גם צוות ניהולי בעל רקע ונסיון בתחומי הרפואה, שמבין כיצד לטפל באנשים שסבלים ממחלות ובעיות של כאב.

כדי למלא את התפקידים הללו מחפשים המוסדות אנשים שיש להם לא רק ידע ויכולת ניהולית אלא גם ידע בתחומים הקשורים ספציפית לנושאי הרפואה, הבנה במושגים, הכרה עם מבנה מערכת הבריאות בישראל וגם רקע פסיכולוגי בעבודה מול אנשים הסובלים ממחלות. אם אתם מעוניינים לבחור מקום לימודים חפשו בגוגל "קורסים למזכירות רפואית" ותוכלו למצוא מכללות שמעבירות קורסים מסוג זה.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה