שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2540
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> מציאת עבודה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מציאת עבודה
 

שירותי יועץ ארגוני מתקדמים


דניאל דגן

דניאל דגן

 
 
עוד כנער שאפתי להקים עסק עצמאי בעיצוב. על כן, עמלתי רבות וחסכתי כדי להקים עסק. אך לצערי, חיש מהר הבנתי שע"מ להרוויח כבעל חנות, מוטלת עלי החובה ליצור מתווה פעולה וליצור תקציבים באופן אפקטיבי. בלי ספק, קשה לעסוק בתחום זה, ואע''פ כן החלטתי להרוויח. ניתן למצוא תורות שונות שמכוונות ללמד להתפתח.

בתקופתנו, מלא עצמאיים חשים שאין דרך לתעל את עצמם כפי שקיוו ולפרנס. עקב כך, אין ספק שהרבה מאוד ארגונים נכחדים כל הזמן. אך על אף שהתרגלנו לזרום עם זה, דרך קואצ'ר ניתן לעלות למעלה.

יועץ ארגוני

השאיפה להקים מאפס עסק עצמאי אינה פשוטה, היות והיא מסמלת את עזיבת החיים הפשוטים כלא עצמאי. ז''א, בזמן שכשכיר היה ברור שתרוויח משכורת מסוימת, כבעל ביזנס אין דרך לדעת בבטחה את גובה המשכורת. לדוגמא: לו יצויר שבדצמבר הרווחת סכום של 516846 ומהסכום הנ"ל הוצאת תקבולים לעובדים, מיסים וכדומה. בסוף, נשארת עם תקבול מופחת. האם זה בסדר? כלל לא!

רוצה לחיות אחרת? באמצעות אימון להצלחה ניתן בהחלט להתנהל כמו שצריך. אי לזאת, כדאי לקיים מפגש בשלב הראשוני, ולו בשביל לבדוק את הכדאיות הפיננסית של הביזנס.

אימון פיננסי

על מנת להתקיים בשוק העבודה, כדאי לשים לב למנהגים פיננסים. אי לכך, צריך להשגיח על תזרים. אמת, יש יוצאי דופן, ועם זאת צריך להתכונן בסיוע כלים שונים כמו לדוג': התנהלות ראויה, אסטרטגיות שיווק, אסטרטגיות מכירה ולימוד השכירים.

מציאת איש ייעוץ כלכלי

בזמן האחרון, יש אינסוף יועצים ארגוניים שמתמחים ב שירות זה. אך עדיין, על מנת לנחול הצלחה, כדאי לעשות זאת עם מאמן בעל קבלות. אל תהססו לבקש המלצות מלקוחות שונים, ככה תוודאו שמדובר במומחים. הנה הסיבה - בעוד שמומחה מסוגל להנחיל שינוי אמיתי, היועץ הלא מקצועי מסוגל ליצור בלגאן.

מעוניינים מאד לדעת כיצד להתקדם? כל הפרטים ב-מאמן עסקי והשיגו את מבוקשכם.

לסיכומו של עניין

ההליך ייעוץ פיננסי הינו ע''מ לאפשר לעצמאיים דרך להתנהל כהלכה גם פיננסית והן עסקית, ע"מ להתפתח. הייעוץ כולל בתוכו כמה גורמים:

הסיטואציה כיום - היועץ מוודא את מצב בית העסק, כדי להצביע על הנקודות החזקות והמצוקות של החברה.

דרכי פתרון - הבנת אופני פעולה, במטרה לשפר ולייעל את העסק.

כינון פגישות - איש המקצוע מבקר את המנהל ופותר עמו אתגרים, כמו בקשת הלוואות.

נכון, יעוץ ארגוני הוא תהליך, אבל רצוי לשאוב ממנו ולהבין את הדרך לנסוק גבוה, זאת משום שלא נדיר למצוא זמנים בחיים שגוררים הסתכלות כלכלית נכונה, ולדוגמה החזר הלוואות. ובגלל זה, הכרחי להסיק איך להתנהל לאורך הדרך.

זו הדרך בה גיליתי כיצד להתקדם, אני מאחל לכם שתתקדמו אף אתם.

על אף שתנאי קבלת הויזה קשוחים מאוד בעשור האחרון, בעזרת הדרכה אפשרי בהחלט לקבל ויזה ולגור באמריקה. ועדיין, מוכרחים למלא כהלכה את הקונסטיטוציות ובאופן זה להישמר מבעיות כמו הרחקה. אני מאמין שלמדתם מזה, בהצלחה לכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה