שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> קורות חיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קורות חיים
 
היום, כשאנחנו מחפשים עבודה, אנחנו נוהגים להשתמש בלוח "דרושים עובדים" שנמצא תמיד זמין ברשת. זהו המקום בו המעסיקים בישראל מפרסמים משרות פנויות. בדרך כלל, החיפוש בלוח דרושים עובדים הוא חיפוש מהיר וללא תשלום. 
המשך קריאה
העולם שלנו מתפתח ללא הרף בכל תחומי החיים, ועלינו לצמוח יחד איתו כדי לא לדשדש במקום. זה נכון במיוחד בכל הנוגע לבתי עסק שעל מנת להצליח זקוקים לחשיפה חיובית ומתמדת בפניי לקוחות קיימים וגם פוטנציאליים. כדי לעשות זאת, מרבית בתי העסק נכנסו למאה ה-21 במלוא התנופה והקימו עבור עצמם אתרים המתארים את מוצריהם ומשווקים אותם בפניי קהל רחב.  
המשך קריאה
אנשים רבים מוכנים להשקיע הון תועפות בעיצוב בית חלומותיהם- הם רוכשים את הבית במיטב כספם, הם מזמינים אדריכל ומעצב פנים להשגת מבנה מרשים ומותאם אישית והם משקיעים לא מעט כסף ברכישת רהיטים מאיכות טובה לבית. אולם, ישנה נקודה אחת, אשר אנשים רבים נוטים ליפול בה והיא ניקיון הבית. העולם מתחלק לשני סוגי אנשים- אנשים ששונאים לנקות ואנשים שרוצים לנקות, אך אין להם את הזמן לעשות זאת. עבור אלו ועבור אלו כאחד, חברה המציעה שירותי ניקיון לבתים פרטיים היא תשובה מצוינת.  
המשך קריאה
הרצליה היא אחת מהערים המרכזיות בה מגוון רחב של חברות ועסקים מתיישבים במשרדים השונים. המשרדים בהרצליה מאופיינים ביוקרתיות שבהן, ועל מנת לארח את הקולגות העסקיים, הלקוחות השונים ואת הקרובים אליכם במשרד שלכם, עליכם לשמור על הניקיון ברמה הגבוהה ביותר. במאמר הבא נציג בפניכם מספר דגשים שעליכם לשים לב אליהם על מנת לבחור את חברת ניקיון המשרדים הטובה ביותר שתאפשר לכם ולעובדיכם לעבוד בצורה נוחה ונקייה.
המשך קריאה
הדבר החשוב ביותר ברכישה של דק לגינה הינו החומר ממנו עשוי הדק. ניתן היום למצוא דקים העשויים מעץ מלא, דקים מעץ מעובד ועוד. דק איכותי הינו דק שיוכל לשמש אותנו כהלכה לאורך שנים רבות, ועל כן, חשוב לשים לב כי הדק עבר את התהליך המתאים לשימוש במרחב החיצוני בצורה נאותה ועמידה אל מול פגעי מזג האוויר והזמן. כמו כן, צריך לקחת בחשבון גם את המיקום של הדק, האם הוא חשוף אל השמש או נמצא מתחת לסככה.  
המשך קריאה
אם יש דבר אחד שיקבע אם תתקבלו או לא תתקבלו לעבודה זהו קובץ קורות החיים שלכם. לא איך תתלבשו בריאיון, לא איך תדברו בריאיון ואפילו לא הכישורים אותם אתם מביאים יחד אתכם לתפקיד כי אם קורות החיים שלכם, תעודת הזהות העסקית שלכם. 
המשך קריאה
התאמת מענה קולי לעסקים לעסק: מענה קולי לעסקים חייב להיות מותאם לצורכי העסק. לכן, אם מדובר בעסק קטן יחסית שמכיל אנשי צוות ספורים יש להתאים מערכת כדוגמת מערכת ניתוב שיחות. אולם, אם מדובר בעסק שכולל הסתעפויות רבות של אנשי צוות ותחומי שירות יש להיערך בדרך שונה לחלוטין. במקרים כאלו יש צורך במערכת מתקדמת יותר של ניתוב שיחות וכן פונקציות מיוחדות שתפורטנה בהמשך. עבור התאמת המערכת הנכונה של מענה קולי לעסקים יש להכיר את האפשרויות השונות וכן להבין מה הם המאפיינים של העסק שמציבים בפניכם אילוצים מיוחדים.http://callc.co.il
המשך קריאה
  מי מאיתנו לא הופתע לגלות ששכח יום הולדת של אדם קרוב? מי מאיתנו אף פעם לא שכח שבעוד שעתיים הוא צריך להיות בברית מילה של הדודה לאה? כולנו שוכחים אירועים שונים מידי פעם. כולנו נופלים בעומס בעבודה, בריבים עם בן/בת הזוג ושוכחים אירועים חשובים שבהם אנחנו צריכים להיות נוכחים. בדרך כלל אם לא מדובר בנסיעה ארוכה, העובדה שנזכרנו שעתיים לפני תחילת האירוע מעצם קיומו, לא מפריע לדבר. הבעיה היא אחרת, מתנה. אף אחד מאיתנו לא יגיע לאירוע בידיים ריקות, ואם מדובר ביום ההולדת של סבא בוודאי ובוודאי שנביא מתנה ולא נסגיר את עצמנו ששכחנו. סביר להניח שרובנו, או כולנו למעשה, נילחץ ולא נדע מה לעשות, ובסופו של דבר נסיים עם קערת שולחן בתור מתנה לחג הפסח. למי מאיתנו יש שימוש בקערה שכזו? מדובר במתנה שרוב האנשים קונים בחגים, ואפילו בלי לשכוח, מדובר בקנייה מתוכננת. לאף אחד מאיתנו אין צורך בקערת שולחן חדשה, ורובנו נעמיד פנים שאנו שמחים לקבל את המתנה לכאורה. 
המשך קריאה
עבודות אבטחה הן כבר מזמן לא עניין לחובבנים. אנשי מקצוע מתחום האבטחה עם ניסיון ומיומנות דרושים בארץ ובחו"ל.
המשך קריאה
מבוגרים שעזבו את שוק העבודה יודעים כי מציאת עבודה היא לא דבר של מה בכך. אין זה סוד כי מציאת עבודה בגיל מבוגר היא עניין לא פשוט, שכן שוק העבודה לא תמיד מקבל בברכה אנשים מבוגרים המבקשים לצאת לשוק העבודה.
המשך קריאה
1-10 מתוך 16 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה