שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2476
מאמרים: 7518
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> קורות חיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קורות חיים
 

טיפים לבחירת דק לגינה


רועי ילון

Magniv

 
 

אין ספק כי דקים לגינה הינם אחד מהכוכבים הגדולים ביותר של כל חצר או גינה. היום, אנחנו יכולים לראות כמעט בכל בית פרטי שימוש בדקים לגינה כחלק ייחודי ועיצובי מן החצר. במקום לרצף את החצר, הרי שדק העץ בהחלט משתלב באופן טוב יותר עם הסביבה הירוקה, ומאפשר לנו ליהנות מעיצוב חוצה גבולות לכל סוג או סגנון של בית. יחד עם זאת, לפני התקנה של דקים לגינות יש צורך לקחת בחשבון מספר נושאים חשובים. לפניכם, טיפים מקצועיים לבחירה של דק לגינה שיוכל לשמש אתכם בבטחה לאורך שנים רבות.

איכות החומר

הדבר החשוב ביותר ברכישה של דק לגינה הינו החומר ממנו עשוי הדק. ניתן היום למצוא דקים העשויים מעץ מלא, דקים מעץ מעובד ועוד. דק איכותי הינו דק שיוכל לשמש אותנו כהלכה לאורך שנים רבות, ועל כן, חשוב לשים לב כי הדק עבר את התהליך המתאים לשימוש במרחב החיצוני בצורה נאותה ועמידה אל מול פגעי מזג האוויר והזמן. כמו כן, צריך לקחת בחשבון גם את המיקום של הדק, האם הוא חשוף אל השמש או נמצא מתחת לסככה.

תקציב רכישה

חשוב מראש להחליט על תקציב לרכישה של דקים לגינה. היום אנחנו יכולים למצוא טווחים רבים מאוד של מחירי דקים, ועל כן, תקציב קבוע מראש יוכל לסייע לנו בצמצום של הקטגוריות השונות ועמידה ביכולת הכלכלית שלנו ברכישת הדק.

תחזוקת הדק

ישנם אנשים אשר יכולים לבלות שעות בהשקעה וטיפוח של הגינה, בעבור אחרים יכול להיות כי מדובר בטירחה גדולה מידיי. לכן, שימו לב כמה זמן אתם יכולים או מוכנים להשקיע בתחזוקה של הדק. אם יש לכם את היכולת לשמור עליו ולבחור בדק מעץ מלא, או שאין לכם את היכולת הזו, ועל כן מוטב יהיה לבחור בדק סינטטי.

מאחר ולא בכל יום אנחנו בוחרים להתקין דק לגינה חשוב מאוד לקחת בחשבון את כל הפרמטרים ורק לאחר מכן להגיע לכדי החלטה מושכלת ועניינית, וכך לבחור בדיוק את סוג הדק שיוכל להתאים לכם באופן הטוב ביותר.

 

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה