שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> קורות חיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קורות חיים
 

פירסום בחינם - פרסמו את עיסקכם


פורטל בית משותף

המוקד לדייר מבית פורטל בית משותף הינה מערכת לאיתור בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים המספקת בעלי מקצוע עבור דיירים בבתים משותפים וועדי בתים משותפים בכל הארץ.

 

המוקד לדייר מספק לדיירים ולוועדי הבתים בעלי מקצוע במגוון תחומי הבית והבית המשותף.

 

פורטל בית משותף הינו אתר ותיק וייחודי המשרת את קהילת הדייריםוועדי הבתים בישראל משנת 2004. מתוקף כך אנו מקבלים עשרות פניות של צרכניםבכל יום במגוון רחב של תחומים ומכל חלקי הארץ.

 
 

עסק הרוצה לפרסם את עצמו ולגדול זקוק לפירסום במגוון אפשרויות. נכון הוא שעסק אמין וטוב יקבל עבודות באמצעות לקוחות מרוצים הממליצים עליו לחברים ולמשפחה אך באופן שכזה העסק יעמוד במקומו ולא יגדך. בעל עסק הרוצה בהגדלתו ומכאן גם ברווחים גדולים יותר זקוק לפירסום.

פירסום יכול להיות בתשלום או בחינם. אנו נתמקד כאן בעיקר בפירסום בחינם.

אחת האפשרויות לפירסום בחינם הוא ברישום לאתרים המאפשרים לרשום את העסק. גם באתרים אלו קיימת  האופציה לפירסום בחינם ואופציה לפירסום בתשלום. כמובן שבפירסום בתשלום העסק מקודם לפני המפרסמים חינם אך אין לזלזל גם בפירסום החינמי.

במידה ולבעל העסק יש אתר, יש לו יתרון כפול בפירסום בחינם. ברוב אתרי האינדקסים מאפשרים להוסיף את הקישור לאתר בעל העסק. קישור הוא דבר חשוב מאד בקידום אתר. מאידך, לא כל אתרי האינדקסים מאפשרים קישור ישיר לאתר. דוגמא לאתר שבו קיים פירסום חינם. גם כאן קיים פירסום בחינם או פירסום בתשלום כולל קישורים ישירים לאתר בעל העסק.

אפשרות אחרת לפירסום עסקים בחינם היא באמצעות השתתפות בפורומים שונים הקשורים למהות עסק הלקוח, להתייחס לשאלות ולענות באופן מקצועי (לא לדחוף חזק את העסק שלכם) ולאט לאט ליצור לשם שם דבר. הלקוחות כבר יגיעו מאליהם.

פייסבוק הוא עוד אמצעי לפירסום בחינם. פייסבוק הפך בשנה האחרונה לאופציה "מבהילה" לצורך פירסום בחינם. פיתחו לכם חשבון, העלו נושאים וטיפים הקשורים לעיסקכם, לאט לאט יגיעו אליכם כאלו המתעניינים בנושא, היפכו עצמכם לחברים באתרי פייסבוק אחרים והציגו את עצמכם אבל רק ללא ללחוץ. אנשים לא אוהבים שלוחצים עליהם.

יוטיוב הוא אתר למצגות וידאו. לא נפרט כאן כי כמעט כל אחד כבר מכיר ויודע מה זה יוטיוב. הכינו מספר סרטים קצרים בני דקה או שתיים. תוכלו לעשות זאת גם באמצעות מצלמת הוידאו של המחשב, תנו טיפים בנושא עיסקכם והעלו אותם לאתר. גם יוטיוב הפך בשנה האחרונה ללהיט בתחומים שונים ובפירסום בחינם.

אבל האם הכל בחינם? קחו בחשבון שעל מנת לבצע את כל האפשרויות הללו אתם צריכים להשקיע זמן. זמן הוא כסף. את השיקולים תעשו כבר בעצמכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 6 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה