שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2476
מאמרים: 7518
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> קורות חיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קורות חיים
 

פרחים בירושלים


אלי תכלת

אלי 

 
 

 

מי מאיתנו לא הופתע לגלות ששכח יום הולדת של אדם קרוב? מי מאיתנו אף פעם לא שכח שבעוד שעתיים הוא צריך להיות בברית מילה של הדודה לאה? כולנו שוכחים אירועים שונים מידי פעם. כולנו נופלים בעומס בעבודה, בריבים עם בן/בת הזוג ושוכחים אירועים חשובים שבהם אנחנו צריכים להיות נוכחים. בדרך כלל אם לא מדובר בנסיעה ארוכה, העובדה שנזכרנו שעתיים לפני תחילת האירוע מעצם קיומו, לא מפריע לדבר. הבעיה היא אחרת, מתנה. אף אחד מאיתנו לא יגיע לאירוע בידיים ריקות, ואם מדובר ביום ההולדת של סבא בוודאי ובוודאי שנביא מתנה ולא נסגיר את עצמנו ששכחנו. סביר להניח שרובנו, או כולנו למעשה, נילחץ ולא נדע מה לעשות, ובסופו של דבר נסיים עם קערת שולחן בתור מתנה לחג הפסח. למי מאיתנו יש שימוש בקערה שכזו? מדובר במתנה שרוב האנשים קונים בחגים, ואפילו בלי לשכוח, מדובר בקנייה מתוכננת. לאף אחד מאיתנו אין צורך בקערת שולחן חדשה, ורובנו נעמיד פנים שאנו שמחים לקבל את המתנה לכאורה.

אז אם גם אתם שכחתם מיומולדת של דוד, או שאתם צריכים לקנות מתנת חג למשפחה המארחת, מה תעשו? התשובה היא פשוטה ואפילו קלה לביצוע: פרחים. כולנו אוהבים לקבל פרחים, ובמיוחד במשלוח. כשאנו שומעים צלצול בדלת ומגלים שעומד מולנו שליח פרחים, אנחנו שמחים לראות שמישהו חשב עלינו.

אם גם אתם רוצים להזמין פרחים, תוכלו לעשות זאת בלי בעיה. נניח ואתם תושבי ירושלים, תצטרכו בסך הכול לכתוב בגוגל משלוח פרחים בירושלים ותמצאו חברות רבות שיעניקו לכם את השירות המבוקש.

 

אז איך עובדת ההזמנה? ביצוע ההזמנה פשוט מאוד ואינו דורש מכם מאמץ מיוחד. בסך הכול תצטרכו לבחור את זר הפרחים המבוקש, להכניס את הפרטים האישיים שלכם ולחכות לשליח.

ראשית, תבחרו את הזר. זרי פרחים בירושלים וספציפית בירושלים יכולים להיות מגוונים ביותר. תוכלו לבחור זר קיים או להרכיב אחד משלכם. ההרכבה פשוטה מאוד ומתבצעת בעיקר דרך המחשב או דרך הסמארטפון. דרך הטלפון ההרכבה אפשרית, אבל פחות מומלצת שכן אינכם יכולים לראות את התוצאה הסופית ולשנות במידה ולא תאהבו.

לאחר מכן תצטרכו בסך הכול להכניס פרטי אשראי, שם פרטי ושם משפחה, כתובת למשלוח ולחכות.

 

אם גם אתם שכחתם אירוע חשוב, תוכלו להציל את עצמכם בעזרת הזמנה פשוטה, חברות המספקות שירותים שונים של פרחים בירושלים קיימות בשפע, הן יצילו אתכם.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה