שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2476
מאמרים: 7518
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> קורות חיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קורות חיים
 

קורות חיים


רוני טל
 
 

קורות חיים

אם יש דבר אחד שיקבע אם תתקבלו או לא תתקבלו לעבודה זהו קובץ קורות החיים שלכם. לא איך תתלבשו בריאיון, לא איך תדברו בריאיון ואפילו לא הכישורים אותם אתם מביאים יחד אתכם לתפקיד כי אם קורות החיים שלכם, תעודת הזהות העסקית שלכם.

מה צריך להופיע בדף קורות חיים

קובץ זה הוא הקובץ בו אתם רושמים את כל מה שאפשר לסכם עליכם מבחינה תעסוקתית וקצת יותר על מנת להגיע אל ראיון העבודה שאחריו תוכלו להתחיל לעבוד בעבודה חדשה וליהנות משינוי אווירה אליה התרגלתם עד עתה, אווירה של עבודה ישנה או של חיי האבטלה. אך הדרך להגעה לראיון עוברת כאמור בקורות החיים כאשר אותו קובץ מפורסם הוא קובץ אותו יש להכין בדייקנות וביסודיות. הדבר הראשון שיופיע בדף קורות חיים הוא הפרטים האישיים של המועמד למשרה. לא משנה לאיזה סוג עבודה, לא חשוב איזה ותק יש לכם ובאיזה תחום, קודם כל עליכם לכתוב במעלה הדף את הפרטים האישיים שלכם שיכללו את שמכם המלא, כתובתכם המדויקת, שנת הלידה שלכם, המייל האישי שלכם ומספר הטלפון בו יהיה ניתן להשיג אתכם. רק לאחר שווידאתם כי מילאתם את כל הפרטים הללו וכולם מדויקים, ניתן יהיה לעבור לשלב הבא.

איך המעסיק יידע אם אנו מתאימים לתפקיד או לא?

השלב הבא הוא למעשה הרזומה התעסוקתי בו אתם מחזיקים. במסגרת רזומה זה עליכם לכתוב את כל המשרות הרלוונטיות בהן עבדתן בעבר, כשחשוב מאוד להדגיש בין אלו שנים עבדתם במקום, מה הייתה הגדרת התפקיד שלכם בכל חברה ומה בדיוק עשיתם במסגרת התפקיד. בעזרת נתונים אלה יוכל המעסיק לדעת האם אתם מתאימים לתפקיד אליו אתם מתמיינים או שמא אתם אנדר-קוואליפייד או אובר-קוואליפייד, כלומר ללא הכשרה מתאימה לתפקיד או בעלי הכשרה גבוהה מדי לתפקיד אליו התמיינתם. השלב הבא הוא לכתוב מהי ההשכלה שלכם, בין אם מדובר בלימודים תיכוניים, לימודים על תיכוניים או לימודי תעודה ורכישת מקצוע, כל זה חשוב שיהיה רשום בקובץ קורות חיים וכן חשוב מאוד שהמעסיק יידע. לבסוף, עליכם יהיה לכתוב מהם היתרונות אותם תוכלו להביא לתפקיד כשסעיף זה יכלול הכשרה מסוימת במחשבים אם יש כזו, הכשרה בניהול צוותים, שליטה בשפות ועוד. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה