שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> קורות חיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קורות חיים
 

קורות חיים לדוגמא למאבטחים


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

 

עבודות אבטחה הן כבר מזמן לא עניין לחובבנים. אנשי מקצוע מתחום האבטחה עם ניסיון ומיומנות דרושים בארץ ובחו"ל. אם גם אתם אנשי מקצוע מתחום האבטחה ומחפשים עבודה בימים אלו חשוב מאוד לעדכן את קורות החיים שלכם ולהתאים אותם לפורמט ולדרישה בתחום.

קורות חיים לדוגמא למאבטחים – סעיפים חשובים

מאבטחים המחפשים עבודה חשוב שידגישו את הפרטים הרלוונטיים למשרה שלהם. מעבר לפרטים סטנדרטיים שיש לכלול בכל קורות חיים כמו למשל פרטים אישיים, השכלה, שירות צבאי וכמובן ניסיון תעסוקתי, קורות חיים של מאבטחים צריכים לכלול פרטים כגון:

שירות צבאי מורחב – במידה והשירות הצבאי שלכם רלוונטי לתפקידי אבטחה חשוב מאוד להרחיב בסעיף זה. יש לכתוב למשל רישיון רובאי ודרגתו, קורסים צה"ליים רלוונטיים וכו'.

הסמכות – הסמכות מאוד חשובות בעת כתיבת קורות חיים לדוגמא למאבטחים למשל רישיון לנשיאת נשק, קורס עזרה ראשונה, מאבטחי תחבורה ציבורית וכו'.

ניסיון – יש להדגיש ניסיון מעשי באבטחה כמובן אך חשוב גם לפרט לגבי אופי הניסיון למשל אם הייתם מעורבים בתקריות מסוימות הרלוונטיות למשרה.

פרטים נוספים – קורות חיים לדוגמא למאבטחים תמיד יכללו גם פרטים נוספים כמו למשל כושר גופני, תעודות הצטיינות וכו'.

קורות חיים לדוגמא למאבטחים בחו"ל

מאבטחים ישראליים נחשבים למקצועיים במיוחד מחוץ לגבולות המדינה. לא מעט ישראלים עם ניסיון באבטחה מועסקים בחברות בינלאומיות בעולם. כאשר אתם כותבים קורות חיים למשרה בחו"ל חשוב מאוד לשים לב לפורמט הספציפי המקובל באותה מדינה. במידה ואתם כותבים קורות חיים לארצות הברית חשוב לצרף מכתב מקדים ורצוי מאוד גם תמונה.

קורות חיים לדוגמא למאבטחים אונליין

אם אתם רוצים לוודא שאתם אכן עושים כתיבת קורות חיים כמו שצריך ובצורה מקצועית כדאי לחפש קורות חיים של מאבטחים הכתובים על ידי אנשי מקצוע מתחום ההשמה. יש לא מעט אתרים שמאפשרים לצפות בקורות חיים מקצועיים ואפילו מספקים תבניות ותוכנות עבור כתיבת קורות חיים קלה ופשוטה. בעזרת קורות חיים לדוגמא ואתרים המנחים כיצד לכתוב קורות חיים למאבטחים תוכלו להרכיב לכם קורות חיים שיבטיחו לכם זימון לראיונות לאותן משרות נחשקות. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה