שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2408
מאמרים: 7393
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> קורות חיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קורות חיים
 

שירותי ניקיון לחברות


אמיר
 
 
הצעד הנכון- שירותי ניקיון לחברות

 

אנשים רבים מוכנים להשקיע הון תועפות בעיצוב בית חלומותיהם- הם רוכשים את הבית במיטב כספם, הם מזמינים אדריכל ומעצב פנים להשגת מבנה מרשים ומותאם אישית והם משקיעים לא מעט כסף ברכישת רהיטים מאיכות טובה לבית. אולם, ישנה נקודה אחת, אשר אנשים רבים נוטים ליפול בה והיא ניקיון הבית. העולם מתחלק לשני סוגי אנשים- אנשים ששונאים לנקות ואנשים שרוצים לנקות, אך אין להם את הזמן לעשות זאת. עבור אלו ועבור אלו כאחד, חברה המציעה שירותי ניקיון לבתים פרטיים היא תשובה מצוינת.

 

ניקיון בכל מקום

לא רק הבתים הפרטיים זקוקים לשירותי ניקיון- כל מקום שיש בו תנועה של אנשים מצריכה את השימוש בהם. המגוון הוא גדול מאוד- משרדים, קניונים, מוסדות ממשל, אוניברסיטאות, בתי חולים, עסקים פרטיים ועוד ועוד. כל אחד מהם זקוק לשירותי ניקיון בהיקף שונה וישנם שירותים מסוימים, שיהיו רלוונטיים למקום אחד, אך לא יהיו רלוונטיים למקום אחר. פינוי פסולת, למשל, יהיה פחות קריטי במשרד קטן, אך הוא יהיה חשוב מאוד במסעדה. כאן, כמו שבית נקי תורם להרגשה הטובה של האדם ולתחושת הבטחון שלו, כך גם מרחב ציבורי נקי הוא בעל השפעה חיובית חזקה- לעובדים הנמצאים במקום בכל יום וללקוחות המזדמנים אליו.

 

כיצד למצות את המרב מהחברה?

 

כאשר אתם בוחנים את חברות הניקיון השונות, כדאי לשים לב לשני עניינים חשובים. ראשית, בדקו לעומק אילו שירותי ניקיון ליברות ניתנים על ידי החברה - מהי התדירות שניתן לבצע את משימות הניקיון השונות, כמה עובדים ישנם בחברה, מהם חומרי הניקיון שנעשה בהם שימוש ועוד. עניין שני הוא הערך המוסף- ניקיון טוב הוא תמורה טובה לכסף שאנחנו משלמים, אך אנו נוכל להשיג יותר, אם נבדוק האם ישנם שירותים נלווים שהחברה מעניקה- אם, למשל, החברה מעניקה גם שירותי הדברה, הרי שהיא מספקת מענה לעוד נקודה חשובה (ולעיתים כאובה) בשגרה שלנו. 

http://www.il.issworld.com/our-services/cleaning


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה