שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2480
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> קורות חיים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
קורות חיים
 
אם בעבר אמרו כי העולם שייך לצעירים, הרי ישנם לא מעט יתרונות להעסקת מבוגרים שמאחוריהם שנות עבודה רבות, ניסיון ומוטיבציה להשתלב במערכת.
המשך קריאה
מסמכי קורות חיים, במידה רבה, מפרידים בינינו לבין עשרות משרות מיוחלות. הבעיה היא שלמרות שיש בנמצא המלצות רבות בנוגע לכתיבת המסמך החשוב הזה, לא כולם אכן מקפידים על לקיים אותן. התוצאה היא מסמך קורות חיים שגוי, או לכל הפחות כזה שאינו יעיל. הנה מספר טעויות חוזרות בקורות חיים....
המשך קריאה
זיו שחר, רו"ח בן 26, רוצה להתבלט משאר דורשי העבודה במשק התחרותי בישראל. אז בנוסף למכתבי המלצה, עבודות לדוגמה וגליון ציונים מהתואר שצרף לקורות חיים אונליין שלו באתר batito.co.il, גייס לעצמו דקה אחת כדי להקליט את עצמו בוידאו ולהציגו בפני מנהלי גיוס של חברות מובילות ומעסיקים רבים אחרים. "אני מקווה שזה נותן למעסקים מושג מהיר על מי שאני ושזה מאפשר להם לפגוש אותי לפני ראיון". זיו מוסיף "כשהמעסיק ישווה אותי למועמדים האחרים, הוא יזכור את המועמד עם הוידאו".
המשך קריאה
  גיוס מועמדים בהייטק בעידן המודרני   גיוס מועמדים בכלל, וגיוס מועמדים בהייטק בפרט, כבר לא נגמר כפי שנהוג היה פעם בציפייה פאסיבית לקבלת קורות חיים על ידי מועמדים ומיונם. כיום, גיוס מועמדים בהייטק הפך למאמץ אקטיבי שפעמים רבות חורץ גורלות של חברות ומיזמים. גיוס אקטיבי ואיכותי של מועמדים בהייטק עשוי להוות את ההבדל בין הצלחה מסחררת לבין כישלון צורב.
המשך קריאה
כנזכר לעיל מכונות אוטומטיות כמו לדוגמא מכונות שתייה או מכונות ממתקים הם בלי ספק הדרך היותר טובה כדי לפתוח עסק עצמאי.
המשך קריאה
עסק הרוצה לפרסם את עצמו ולגדול זקוק לפירסום במגוון אפשרויות. נכון הוא שעסק אמין וטוב יקבל עבודות באמצעות לקוחות מרוצים הממליצים עליו לחברים ולמשפחה אך באופן שכזה העסק יעמוד במקומו ולא יגדך. בעל עסק הרוצה בהגדלתו ומכאן גם ברווחים גדולים יותר זקוק לפירסום.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-16 מתוך 16

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה