שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> ראיון עבודה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ראיון עבודה
 
תהליך חיפוש עבודה איננו תהליך קל, ובטח שאינו קצר: מצד אחד אתם רוצים להיכנס למעגל העבודה, אך מצד שני לא מעוניינים להתפשר על משרה טובה, שכר נאה ותנאים טובים. לקראת ראיון עבודה, המון אנשים חשים לחצים ומתחים שעלולים לפגוע בסיכויי ההצלחה שלהם בראיון.
המשך קריאה
אין ספק שלכל אחד מאיתנו, גברים או נשים, יש טעם אחר בלבוש, ואם אתם מחפשים היום את חליפות הגברים שיכולות להיות אידיאליות מבחינתכם, אז אין ספק שיש לכם בחירה לא פשוטה לבצע.
המשך קריאה
בכל פעם כשאני חושבת על כך שאולי הייתי רוצה להחליף את העבודה הנוכחית שלי, אני חושבת על כל מה שהייתי צריכה לעבור כדי למצוא אותה, ומחליטה שאני לא עוברת
המשך קריאה
בתהליך הכנה לראיון עבודה, ידריך אתכם המאמן ויתן לכם את הכלים והידע הטובים ביותר לצלוח את ראיון העבודה בצורה הטובה ביותר.
המשך קריאה
דאג להוציא תמונות מעודכנות לפספורט. היה ולא הספקת - בדרך כלל תהיה לך האפשרות להוציא תמונות כאלו אצל צלמים שיושבים בקרבת מקום.
המשך קריאה
מהם האופציות שעומדות בפני מחפש עבודה כיום? פרט למכונים שמכשירים אותך לעבור בהצלחה מבדקים כאלו ואחרים, ניתן למצוא הכוונה מקצועית שתהווה גם הדרכת קואצ'ינג דרך כתב היד והניתוח הגרפולוגי. בעזרת הגרפולוגיה ניתן לדעת איך לחזק בזמן ראיון העבודה את היתרונות והכישורים שלך.
המשך קריאה
1-6 מתוך 6

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה