שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2433
מאמרים: 7438
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> ראיון עבודה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ראיון עבודה
 

בראיון עבודה לא רק אתם עומדים למבחן


rsseowebz

התמונה של ‏‎Gili Webz‎‏.

 
 

לעתים, כל מה שאתם צריכים על מנת להגיע נינוחים ורגועים יותר, הוא לזכור דבר חשוב: לא רק אתם עומדים למבחן במעמד ראיון העבודה, אל גם המעסיק שמראיין אתכם. את הידע, המקצועיות והערך המוסף שלכם, תחלקו רק עם עסק ראוי שיעניק לכם את סביבת העבודה הטובה ביותר! 

לפניכם, כמה דברים שכדאי גם לכם לבחון אותם במעמד ראיון העבודה:

1.סביבת העבודה

במידה ותיקחו את הג'וב אליו אתם מתראיינים, הרי שאתם עתידים להגיע בכל בוקר אל המקום בו מתנהל ראיון העבודה. נסו להבין האם מדובר על סביבת עבודה שמתאימה לכם. ישנו דבר שנקרא "אנרגיה" שאותו קצת קשה לפשט, אך האם אתם מרגישים אנרגיה טובה, תחושה נעימה ואווירה מפרה? סביבת העבודה משפיעה באופן ישיר על שביעות רצון העובדים, מידת המוטיבציה וחדוות העשייה.

2.עם מי אתם עתידים לעבוד?

המון פעמים, מי שמראיין אתכם בראיון העבודה הוא גם מי שעתיד להיות הבוס שלכם. האם יושב מולכם אדם אדיב, חביב ואנושי? לא אחת, ראיון עבודה של כמה דקות מספיק לכם על מנת להבין כי אתם מתנהלים אל מול אדם שלא מדבר בשפתכם, ובטח שלא ראוי ליהנות ממה שיש לכם להציע. ישנה חשיבות אדירה לאופי בו מתנהל הראיון - עד כמה אתם מרגישים נינוחים ועד כמה אתה באמת רוצים לעבוד עבור האדם שמולכם.

3.תנאים ופעילויות חברתיות

אולי זהו לא הדבר הראשון שעולה לכם לראש, אך האם מקום העבודה מקדש את רווחת העובד ופעילויות חברתיות? חלק בלתי נפרד משביעות רצון העובד מבוסס על "המעבר". תנו עדיפות למקום עבודה שמטפח ימי גיבוש, שחשוב לו ליצור חברויות וקשרים טובים בין העובדים, שמשקיע עם מתנות לחג פסח, שמצ'פר עובדים על הישגים וכיוצא בזה.

4.האם השכר מספיק מתגמל?

אל תתביישו לדרוש את שמגיע לכם! בראיון עבודה תתבקשו להציג את ציפיות השכר שלכם – זאת בהתאם לאופי התפקיד, ההשכלה שלכם והניסיון המקצועי שלכם. מטבע הדברים, סביר ויתנהל משא ומתן – וזה לגיטימי. עם זאת, תנו עדיפות למקום עבודה שמכבד אתכם כאנשי מקצוע ומבין כי אתם ראויים לשכר שאתם דורשים. כפי שאתם עומדים למבחן בראיון העבודה – כך גם הצד השני. בהצלחה!

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה