שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> ראיון עבודה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ראיון עבודה
 

גרפולוגיה - קואצ'ינג להכוונה מקצועית


גרפונט סער

סער, מנהל שיווק גרפונט

 
 

 

אם אתה מובטל ומבלה שעות בחיפוש עבודה באינטרנט, שולח מאות קורות חיים, יושב ומחכה לטלפון, מגיע לראיונות עבודה, למרכזי ההערכה, נלחם לבלוט בין המועמדים האחרים, ולפעמים אפילו מרגיש שזה זה, שהיית מצוין, מרגיש שזה אצלך ביד ומגלה שזה זלג בין האצבעות, קיבלת שוב תשובה מנומסת של "תודה, אבל לא תודה" או התעלמות מוחלטת...הכי חשוב זה לא לוותר.

איפה נכנסת הגרפולוגיה לתמונה? אם אתה חושב שבמצב מעט שונה, אם היית פחות נלחץ, או אם היו פחות מועמדים, או אם המראיין היה מעט יותר קשוב - הוא היה רואה אותך ומגלה אותך, ואף מעניק לך את המשרה המיוחלת, לך ולא לאחרים.

זה הזמן לשינוי, אין טעם להמשיך לעשות את מה שעשית עד היום, בדרך שעשית עד היום ולקוות שהתוצאה תהיה שונה,צריך פשוט לעשות את זה אחרת. דבר ראשון, לא ליפול לתהומות הייאוש, לרחם על עצמך, להאשים את העולם שלא מבין אותך.

המון מכונים מסוגים כאלו ואחרים, פסיכולוגיים תעסוקתיים, "סתם" מומחים.. כל אלו מציעים לך עזרה. רוצים ללמד אותך כיצד להתלבש, איך "לשדר" ביטחון, מלמדים אותך לדקלם את "התכונות הטובות שלי.." וגם את "והשליליות הן..." חלקם עושים עבודה מקצועית וטובה באמת. חלקם מלמדים אותך להיות מי שאתה לא.

קואצ'ינג גרפולוגי למחפשי עבודה

כל מכון גרפולוגיה שמכבד את עצמו, עושה בין היתר: הכוונה מקצועית. למה הכוונה? גרפולוגים עובדים הרבה שנים עם אנשים המגיעים לשלב בחיים בו הם מבינים כי הגיע הזמן לשינוי או לקבלת החלטה - למצוא את העיסוק המתאים להם ביותר, העיסוק שאינו כולל רק "ללכת לעבודה על מנת להתפרנס" אלא זה שמכיל בתוכו את ההנאה, המיצוי העצמי ואז את העבודה והפרנסה.

תהליך הקואצ'ינג הגרפולוגי כולל אבחון מעמיק ומקיף של כתב היד – של אישיותך. בין פגישה אחת לשלוש, בהתאם לצורך ובמהלכן, חיבור מחודש בינך לבין האני האמיתי שלך, בינך לבין כוחותייך וחולשותייך, יתרונותייך וחסרונותייך, חיבור שבעקבותיו נוכל לבחון ביחד, מחדש, את המטרות שהצבת לעצמך ואת האופן שבו נהגת לנסות להשיגן.מטרת הקואצ'ינג הגרפולוגי היא למקם אותך על המסלול הנכון, להציב את המטרה הריאלית וללמד אותך את הדרך הנכונה לך להגיע למטרה המיועדת.

הגרפולוגיה נותנת התייחסות מעמיקה למצב הכלכלי של המועמד, למצב המשפחתי שלו, למבנה האישיות והתכונות הייחודיות לו, וכמובן לכישורים ולרצונות. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה