שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2480
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> ראיון עבודה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ראיון עבודה
 

הכנה לראיון עבודה


dadon

כתיבת מאמרים ופרסומם

 
 

 

הכנה לראיון עבודה - למה זה כל כך חשוב?

 

שוק התעסוקה הישראלי של היום מעולם לא היה יותר דינאמי. ובמציאות בה נלחמים מספר לא מבוטל של עובדים על כל משרה פוטנציאלית, ולחילופין, מעסיקים רבים מחפשים לבחור את העובדים המיומנים והמקצועיים ביותר לארגון שלהם, ישנה חשיבות עצומה להכנה לראיון עבודה ולרושם אותו אתם עושים בראיון העבודה שלכם. מועמדים רבים, אינם צולחים ראיונות עבודה, למרות שייתכן והכישורים שלהם מתאימים בהחלט לסוג המשרה המוצעת, ולו רק מכיוון שהם מותירים רושם מוטעה על המראיין. אם בעבר, ראיונות העבודה היו מתבצעים ברמת המנהל הישיר, אשר היה נפגש אישית עם כל מועמד ומועמד ומנסה לתהות על קנקנו ומידת התאמתו למשרה, הרי שהיום, ברוב המקרים, ראיונות העבודה מתבצעים על ידי אנשי מקצוע מוכשרים המתמחים בזיהוי הפוטנציאל של העובד, ולעיתים קרובות, רק אחרי שהעובד עבר מבדקים ומבחנים במרכזי הערכה או במקום העבודה.

 

הכנה לראיון עבודה - לדעת לקראת מה אתה הולך.

 

הכנה לראיון עבודה חשובה מאין כמוה, בין אם אתם רק מתחילים לצעוד את צעדיכם הראשונים בשוק העבודה, או נמצאים באמצע הקריירה המקצועית שלכם ומבקשים לעשות הסבה מקצועית או להתקדם. אם בחרתם להיעזר באנשי מקצוע המתמחים באימון קריירה, יוכלו אלו, לבצע סימולציות רבות המכינות אתכם לתרחישים האפשריים שיתכן ויקרו בראיון העבודה, ידריכו אתכם בהכנות למה שמצפה לכם במבחנים הנערכים במרכז הערכה, ואפילו למבחני סימולציות מורכבים, כגון מבחן מו"ר. בתהליך הכנה לראיון עבודה, ידריך אתכם המאמן ויתן לכם את הכלים והידע הטובים ביותר לצלוח את ראיון העבודה בצורה הטובה ביותר.

 

הכנה לראיון עבודה - במה כדאי להתמקד?

 

בתהליך הכנה לראיון עבודה, חשוב שתתמקדו במספר נקודות. הנקודה הראשונה התורמת רבות לרושם שתעשו על המראיין, הינה ההופעה החיצונית. המאמן יוכל להדריך אתכם, בהתאם למקצוע אותו בו אתם רוצים לעסוק, מהי הדרך הטובה ביותר להתלבש בצורה שתשדר את התדמית שתרצו לשדר בפני המראיין, וכן האם יש דוקי לבוש רלוונטיים לתחום. שנית, ידריך אתכם המאמן בנושא הישיבה והיציבה בראיונות עבודה, ישפר את יכולת ההתנסות שלכם ויבצע סימולציות של השאלות שייתכן ויישאלו בראיון העבודה. השאלות שיישאלו בתהליך הכנה לראיון עבודה והתיקונים והליטושים בתשובות שתענו, כמו גם החזרה על השאלות והתשובות, יאפשרו לכם לצלוח את ראיון העבודה ביתר קלות, יתרמו לרמת הביטחון העצמי שלכם, שכן תגיעו מוכנים, ויאפשרו לכם להציג את הרושם שאתם באמת רוצים להציג מבלי לחשוש או להתרגש.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה