שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7603
Like: 59
מאמרים -> עבודה -> ראיון עבודה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ראיון עבודה
 

ראיון עבודה דורש השקעה


אליחי רובין

:)

 
 

בכל פעם כשאני חושבת על כך שאולי הייתי רוצה להחליף את העבודה הנוכחית שלי, אני חושבת על כל מה שהייתי צריכה לעבור כדי למצוא אותה, ומחליטה שאני לא עוברת. אני יודעת שלא עבור כל האנשים ראיון עבודה הוא סיוט, אך במקרה שלי, ראיונות העבודה הפכו כבר להיות עניין מאוד לא נעים.

עוד בימים שבהם הייתי סטודנטית בארץ רחוקה וחיפשתי לעצמי עבודה במקומות שונים, התחילה אצלי הטראומה של ראיונות העבודה, כי הייתי צריכה לעשות אותם בשפות זרות. גיליתי שמאוד לא פשוט לעבור ראיון לעבודה כזו או אחרת כאשר עושים אותו בשפה זרה, והחלטתי לחזור לישראל, כי חשבתי שכאן יהיה לי הרבה יותר פשוט למצוא עבודה.

ראיון עבודה מוצלח

הבעיה האישית שהייתה לי עם ראיונות עבודה, ברוב המקרים, הייתה שהרבה פעמים הייתי יוצאת עם תחושה מאוד חיובית, אך בסופו של דבר קיבלתי תשובה שלילית, אם בכלל טרחו להודיע לי משהו. לא פעם קרה לי שהגעתי לעשות ראיון עבודה ומי שהזמין אותי לראיון העבודה כלל לא הגיע, כך שמובן כיצד נוצרה אצלי הטראומה הזו.

יחד עם זאת, בסופו של דבר היה לי ראיון עבודה אחד מוצלח, אשר סיפק לי את העבודה שלי מזה שנים רבות. ראיון העבודה היה מוצלח כי עשו לי ראיון לעבודה שבדיוק מתאימה לי ושיש לי בה הרבה מאוד שנים של ניסיון, כך שהייתי מאוד בטוחה בעצמי, אך לא יתר על המידה.

להתכונן לראיון העבודה

בימינו, בניגוד למה שהיה נהוג כאשר אני חיפשתי עבודה, יש לא מעט חברות אשר מציעות שירות של עזרה לקראת ראיון עבודה, כך שכל אדם שמחפש עבודה יכול להרגיש הרבה יותר בטוח. יש משמעות לאיך שמתלבשים לקראת ראיון לעבודה כזו או אחרת, ויש משמעות אדירה למה שאומרים בראיונות העבודה. לא פעם קרה לי שמי שעשה לי את ראיון העבודה היה הרבה פחות מוכשר בתחום ממני, אך יחד עם זאת היה עלי לכבד אותו, כי הוא היה בעמדת הכוח.

חשוב להבין כי ראיון העבודה הוא רק שלב אחד בדרך לעבודה, ולכן כדאי להתייחס אליו בתור משהו שצריך לעשות וזהו. ככל שמתכוננים יותר, וככל שעושים יותר ראיונות עבודה צוברים יותר ניסיון, וכמו בתחומים אחרים בחיים, גם בתחום זה הניסיון יכול לעזור מאוד. לסיכום, יש היום הרבה מאוד שיטות שבעזרתן אפשר להתכונן לראיון עבודה, וכדאי מאוד להשתמש ולהיעזר בהן.

להכנה לראיון עבודה פנו עכשיו להשתלבות במעברים - 09-9574-745, או בקרו באתרינו: http://www.mavarim.co.il/job_interview_preparation_workshop/


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה