שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2408
מאמרים: 7393
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> בניית אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בניית אתרים
 
לפני שבונים דף נחיתה בגוגל כדאי לדעת מספר נושאים על מנת להצליח לבנות אתר המתאים גם כאתר תדמית וגם אתר לפרסום ממומן בגוגל.
המשך קריאה
התפתחות הטכנולוגיה לאורך השנים הפכה תהליכים מסובכים לפשוטים, מהירים ורווחיים הרבה יותר. מערכות לבניית אתרים בעבר היו מסורבלות ואילצו את בוני האתרים ידע בשפות תכנו שונות, עם השנים פותחו מערכות קוד פתוח שהפכו את החיים של כולנו להרבה יותר קלים.
המשך קריאה
מה זה שדרוג אתרים? למה זה טוב לקידום אורגני בגוגל? כל זאת ועוד במאמר הבא
המשך קריאה
כיום ישנם הרבה מאוד עסקים קטנים שאין להם אתר והם מתנהלים רק בסביבה הפיזית, אך לא בוירטואלית. הרבה בעלי עסקים קטנים לא מודעים לכוח הגדול שיש לאתרים והדברים שהם יכולים להציע להם. אם אתה בעל חנות מכולת, אתה יכול לפתוח אתר שבו אנשים יכולים לרכוש מוצרי מזון. אפילו אם אתה מציע שירותים מסוימים כמו ניקיון בתים או עיצוב, אתה יכול לפתוח אתר שבו אתה מציע את השירותים שלך ולקוחות יכולים להזמין תור. אתרים יכולים להתאים לכל העסקים, בין האם העסקים קטנים או גדולים, ותיקים או חדשים. הרבה בעלי עסקים יכולים להגיד שאין להם תקציב, במיוחד בעלי עסקים קטנים שאין להם את הממון הנדרש על מנת לפתוח אתר ולתחזק אותו. פה חברת וובסר - עיצוב אתרים נכנסת לפעולה.
המשך קריאה
מדוע כיום לבתי עסק לא מעטים יש אתר וורדפרס? מה היתרון בבניית האתר הנחשק בפלטפורמה זו? מדוע לא לפנות לשיטות בנייה אחרות? כיצד הוורדפרס זכה לחשיפה לה הוא זכה, עד כדי שמשתמשים מכל העולם בונים בשיטה זו את אתריהם?
המשך קריאה
תרגום אתרים בעזרת חברת תרגום, מאפשר לבנות אתר חדש, בשפה שונה משל האתר המקורי. מספר גולשי האינטרנט בעולם, נאמד בשלושה מיליארד, כך שבעזרת אתרי אינטרנט, בשפות שונות, ניתן להגיע למספר גדול מאוד של אנשים, מכל מיני מדינות בעולם.
המשך קריאה
כיום בעידן אתרי האינטרנט – עסקים רבים פותחים אתר אינטרנט לקידום המוצרים שלהם, חנויות אלקטרוניות, עסקים קטנים, ואף חברות גדולות משקיעים רבות בפיתוח אתר מושך וחברותי לגולש, במטרה ללכוד כמה שיותר לקוחות עבור העסק באמצעות רשת האינטרנט. רשת האינטרנט היא כלי הפרסום ההולך והמתפתח ביותר בשנים האחרונות ומשמש בעלי עסקים רבים ככלי פרסום עיקרי עבור העסק שלהם.
המשך קריאה
הבעיה העיקרית בהקמת עסק חדש וניהולו היא ההוצאות הקבועות. השורה התחתונה, להגיע לרווחיות, גבוהה, בפשטות אם נחסר את ההוצאות מההכנסות זהו הרווח לפני תשלום מס. ברגע שהקמנו את העסק, הוצאנו הוצאה חד פעמית על הקמתו, הוצאה זו בדרך כלל אינה מחושבת בהחזר הלוואת בעלים חודשי אלא, ההחזר הזה הוא הסתכלות ארוכת טווח.
המשך קריאה
בניית אתרים הינה פלטפורמה שיווקית מעולה לשלל קהלים וצרכים מתחילת שנות ה – 2000, יותר ויותר מתודות, כלים ואמצעים שיווקיים ופרסומיים מצאו את עצמם כלא רלוונטיים. חלקם יותר, חלקם פחות. בפועל, עובדה זו נבעה כתוצאה מההתפרצות המטאורית של עולם האינטרנט, ובעיקר כתוצאה מגימור הענף והתעשייה של בניית אתרים, מלאכה אשר סיפקה את כרטיסי הביקור החדשים. לא בכדי אומרים, כי, בניית האתרים הינה פלטפורמה שיווקית מעולה לשלל קהלים וצרכים. 
המשך קריאה
בעלי עסק עצמאי רבים שואלים את עצמם כמה יעלה להם לבנות אתר אינטרנט מקצועי. השאלה הזו היא שאלה מורכבת מאד כיוון שתלוי מאד מה יהיה באתר, מי יבצע את בניית האתר, אלו אפליקציות נדרשות לפיתוח, איזו מערכת הזנת תכנים תהיה לאתר ועד כמה ישתלב תהליך האופטימיזציה – התאמת האתר לקידום בגוגל בתהליך בניית האתר המקצועי שלכם.
המשך קריאה
1-10 מתוך 21 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה