שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7541
Like: 59
מאמרים -> פרסום ושיווק -> בניית אתרים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בניית אתרים
 

בניית אתר אינטרנט עבור העסק שלך


פריסייט

פריסייט - בניית אתרים בחינם

www.freesite.co.il

 
 

אתר אינטרנט הוא אוסף של דפי אינטרנט (ולעתים משאבים נוספים) המקושרים ביניהם ולרוב שותפים לשם תחום מסוים, וניתנים לגישה דרך רשת האינטרנט. בדרך כלל, מדובר בדפים המוחזקים כולם על אותו השרת, אם כי לעתים, אתר אחד עשוי להתארח על גבי מספר שרתים. אתרים רבים מאוחסנים אצל ספקי שירות אירוח אתרים. אתרי אינטרנט מאורגנים כך שהם מנוהלים על ידי גורם יחיד – מנהל האתר. (מתוך: ויקיפדיה)

כיום בעידן אתרי האינטרנט – עסקים רבים פותחים אתר אינטרנט לקידום המוצרים שלהם, חנויות אלקטרוניות, עסקים קטנים, ואף חברות גדולות משקיעים רבות בפיתוח אתר מושך וחברותי לגולש, במטרה ללכוד כמה שיותר לקוחות עבור העסק באמצעות רשת האינטרנט. רשת האינטרנט היא כלי הפרסום ההולך והמתפתח ביותר בשנים האחרונות ומשמש בעלי עסקים רבים ככלי פרסום עיקרי עבור העסק שלהם.

לא רק עסקים, האינטרנט הוא זירה גם לאתרים פרטיים שאינם למטרות רווח, לדוגמה אתרי ילדים, גם ילדים בתחום גילאים רחב מאוד פותחים לעצמם אתר –בדרך כלל באמצעות מערכות לפתיחת אתרים בחינם, המאפשרות ממשק פשוט למשתמש, ומאפשרות כלים שונים לעיצוב האתר, וכתיבת תכנים.

לפתיחת אתר אינטרנט ברשת עסקים רבים יפנו לחברות בניית אתרים – אשר מעצבות ומתכננות אתרי אינטרנט לעסקים קטנים או גדולים לפי דרישה, כותבי תוכן שונים אשר יכתבו תוכן עבור אתר האינטרנט של העסק ויקדמו אותו גם ברשתות השונות. ישנן חברות רבות בישראל שתחום העיסוק שלהם הוא פתיחת אתרי אינטרנט וקשת המחירים רחבה מאוד, אתר אינטרנט מקצועי עשוי לעלות בין 800 עד 4000 שקלים בשנה. (ולעיתים גם מעבר)

למי שבוחר לא לשלם לחברות בניית האתרים, קיימת אפשרות של בניית אתרים בחינם, מערכות שונות אשר מציעות את כלל היישומים הנדרשים להקמת אתר אינטרנט ללא תשלום! החל מאחסון האתר, כתובת אינטרנט (בדרך כלל תחת כתובת האתר הראשי), עיצוב אתר (מתוך תבניות מוכנות או באמצעות מערכת לעיצוב האתר), מערכות לכתיבת תוכן (CMS), פרסום האתר בפורטל וללא תשלום. לעיתים נדרש להציב באתר פרסומות שונות.

לבניית אתר דרך חברות בניית אתרים בתשלום יתרונות רבים, העיצוב מותאם למטרות האתר, בדרך כלל יהיה מושך יותר מהמערכות החינמיות, ועשיר יותר באפשרויות, העמודים גם הם מותאמים יוכלו להיות מותאמים יותר למטרות אתר האינטרנט, חברות האינטרנט יבצעו התאמה של האתר לצרכי הלקוח ויאפשרו גם תוספים שונים בבניית האתר לדוגמה גלריה אינטראקטיבית או אפשרויות שונות שישפרו את מראה האתר ואת ממשק הלקוחות.

לא תמיד נצטרך לשלם כסף עבור בניית אתר, לעיתים אתר באמצעות מערכת חינמית לפתיחת אתרים עשוי להניב תוצאות לא פחותות מאשר דרך חברה לבניית אתרים, הכל שאלה של מטרה ותקציב, במידה והמטרה שלנו היא לפתוח אתר בעל מספר עמודי תוכן שיווקי ויספיק לנו לעשות זאת באמצעות מערכות לפתיחת אתרים בחינם – כמובן שעדיף זאת. כלכלית ומבחינת נוחיות.

פורטלי בניית אתרים בחינם, יאפשרו עבורך באמצעות ממשק אינטרנטי ליצור אתר ללא כל עזרה מקצועית – החל בעיצוב האתר, כתיבת תכנים, אחסון האתר ואפילו פרסום האתר באינדקסים.

לבניית אתר באינטרנט נצטרך לעבור קודם על מספר שלבים, ואפילו נכתוב על דף את התשובות לשאלות הבאות: מהי מטרת האתר? כיצד אני רוצה שהעיצוב שלו יראה? באיזה צבעים אשתמש? מהם התכנים אשר יהיו באתר? האם יש לי צורך בעמודים מיוחדים (לדוגמה גלריה)? היכן עלי לפרסם את האתר? ועוד שאלות אשר יצוצו לכם במהלך תהליך בניית האתר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 3 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה